Registrace nové členky - nového člena

registrace

V SOUVISLOSTI S AKTUÁLNÍ PROBLEMATIKOU CORONAVIRU COVID-19 A MOŽNÝMI PLOŠNÝMI EKONOMICKÝMI DOPADY DOŠLO K OMEZENÍ PROVOZU KLUBU. SOUČASNĚ DO ODVOLÁNÍ NEBUDOU VYŘIZOVÁNY REGISTRACE NOVÝCH ČLENŮ A PLÁNOVÁNY KLUBOVÉ SRAZY. VEDENÍ KLUBU SE TÍMTO OMLOUVÁ, AVŠAK JE NUCENO PRIORITNĚ ŘEŠIT VLASTNÍ PRACOVNÍ A RODINNÉ ZÁLEŽITOSTI. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

Žádáme o chvilku pozornosti a seznámení se základními informacemi, jak úspěšně vyplnit a odeslat registrační formulář, neboť se v nich setkáváme s neúplnými nebo jinak smyšlenými údaji. Chce to jen číst, což bývá hlavním problémem v dnešní uspěchané době. Proto jsme nyní přehledně přepracovali návod, ale i tak 2 z 10 jsou z níže uvedených důvodů automaticky zamítnuty. Doporučujeme je provádět na klasickém počítači, než-li na mobilním telefonu. Hlavně se stávejte zájemci o členství, pokud o toto máme opravdový zájem! Přečtení informací, vyplnění a odeslání formuláře bude trvat pět minut.

Co tě čeká v registračním formuláři?

 • Registrace a členství ve Volkswagen Polo clubu je ZDARMA
  Žádné členské poplatky se nehradí. Musíme však sdělit, že veškerá úsilí lidí z vedení klubu je přes 14 let prováděno dobrovolně v jejich osobním volnu bez nároku na jakýkoliv finanční prospěch. Nejsme firmou. Máme své rodiny, vychováváme děti, chodíme do zaměstnání a k tomu třeba si ještě po večerech rozšiřujeme další vzdělání. Proto nemůžeme bezprostředně reagovat, avšak registrace vyřizujeme v co nejbližší době, tj. zpravidla do druhého dne.

 • Zvolení klubové přezdívky
  Zvol si prosím klubovou přezdívku (uživatelské jméno), která tě bude reprezentovat po celou dobu členství. Klubová přezdívka může být dlouhá až 12 znaků (12 znaků je maximum). Před název přezdívky, do přezdívky, za přezdívku nevol žádné číslice nebo složeniny různých znaků AA, AAA, popř. neabecedních znaků či symbolů, apod. Zcela nevyhovují je obchodní označení určité firmy, kterou třeba zastupuješ nebo jejího produktu. Jsme klub o lidech, zejména srdcařích značky Polo. Přezdívkou tě poté budeme oslovovat při jakékoliv komunikaci, jak při e-mailové, tak osobní na společných srazech a měla by být skloňovatelná. Z tvé zvolené přezdívky lze usuzovat i možný koeficient inteligence. Např. přezdívka jako "Polo-XFgH1" je mimo racionální vnímání a o SPAM se skutečně nejednalo...

 • Nahrání fotografie do registračního formuláře
  Připrav si jednu fotografii tvého skutečného vozu Polo, kterou přiložíš do registrace. Nemá cenu vkládat fotografie jiné, než-li vlastní. Systém na internetu dokáže vyhledat duplicity a upozornit na ně. Na fotografii nechť je vyobrazeno vozidlo celé. Tabulky s registrační značku vymažeme, pokud toto třeba neučiníš z tvé strany. Fotografii prosím zmenši na rozměr o šířce maximálně 1600 px. třeba pomocí řadou dostupných grafických programů, neboť systém větší fotografie neukládá kvůli šetření místa na serveru. V případě, že fotku tedy nezmenšíš, dojde k registraci bez ní, avšak tě individuálně oslovíme pro její zaslání na tvé uvedené e-mailové schránce. Zde skutečně apelujeme pouze a jen na fotografie, které ve skutečnosti pořídíš. Pokud nafotíš sousedovic Polo, patrně tedy na toto nepřijdeme, ale proč bys měl toto činit?

 • Zvolení vhodného hesla
  Prosíme o zvolení a zapamatování hesla, které uvedeš do registračního formuláře. Heslo později, po námi vytvoření členského alba a zasláním uvítací zprávy použiješ pro přihlášení do členské sekce a k nahrání dalších fotografií do tvého alba. Pokud heslo zapomeneš, je možnost si jej přes systém nechat obnovit. To se rovněž také dozvíš v uvítací zprávě.

Proč je registrace automaticky zamítnuta?

 • Nejsou vyplněny základní údaje o skutečném jménu a příjmení
  V klubu se sice oslovujeme přezdívkami, avšak je nutné znát i tvé skutečné jméno a příjmení. Chybějící položky nebo účelně vepsané nesouvislé znaky opravdu neakceptujeme.

 • Přiložená fotografie vozidla Polo v registračním formuláři není Vaše
  Domníváme se, že do klubu přicházíš s tím, že se chceš osobně zúčastňovat našich klubových srazů a tedy zároveň vlastníš jakoukoliv modelovou řadu vozidla Polo. Po přijetí do klubu ti založíme členské album, které tě řádně reprezentuje. Z tohoto důvodu opravdu nemá cenu do registračního formuláře vkládat fotografie vozidel, která pocházejí z různých internetových stránek, neboť systém na zjištěné duplicity vždy upozorní. Poté tedy tvá registrace postrádá smysl. Proč tedy mít ve vlastním albu odcizenou fotografii vozidla někoho jiného a vydávat se za jeho majitele?

  Přístup do členské sekce bude funkční, jakmile z naší strany bude zpracována registrace. O tomto se opět dozvíš v obdržené uvítací zprávě na tvé e-mailové schránce. Pevně věříme, že se registrace úspěšně podaří tak, jako 340 novým členům před tebou. Odesláním registrace se závazně seznamuješ s klubovými stanovamiPŘIPRAV SI PROSÍM FOTKU CELÉHO SKUTEČNÉHO TVÉHO POLA O MAX. ŠÍŘCE 1600 PX. (FOTO BUDEŠ MUSET TŘEBA I ZMENŠIT) 

V SOUVISLOSTI S AKTUÁLNÍ PROBLEMATIKOU CORONAVIRU COVID-19 A MOŽNÝMI PLOŠNÝMI EKONOMICKÝMI DOPADY DOŠLO K OMEZENÍ PROVOZU KLUBU. SOUČASNĚ DO ODVOLÁNÍ NEBUDOU VYŘIZOVÁNY REGISTRACE NOVÝCH ČLENŮ A PLÁNOVÁNY KLUBOVÉ SRAZY. VEDENÍ KLUBU SE TÍMTO OMLOUVÁ, AVŠAK JE NUCENO PRIORITNĚ ŘEŠIT VLASTNÍ PRACOVNÍ A RODINNÉ ZÁLEŽITOSTI. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ

 

Přihlášení