O clubu

Volkswagen Polo club byl založen dne 12.12.2003. V roce 2020 oslavíme 17. výročí jeho existence.

Dostupnost webových stránek je z www.volkswagenpoloclub.cz a www.vw-polo.com  


Poslání klubu a vize

Volkswagen Polo club je svým posláním zaměřen na vytváření společné komunity všech majitelů vozidel Volkswagen Polo v jeho všech možných modifikacích. Majitelé vozidel Volkswagen Polo mají v našem klubu možnost zdarma nabývat členství s dalšími výhodami. Vedení klubu pravidelně organizuje společná setkání, kde si můžeme vzájemně podebatovat jak o motoristickém dění, tak o klubových a rodinných záležitostech. Jsme otevřeným klubem pro všechny bez rozdílu věku, pohlaví, zaměstnání, vzdělání či náboženského vyznání. Mezi členy neděláme žádné rozdíly. Naši členi si mezi sebou upevňují vzájemné vazby a v případě potřeby nabídnou pomoc druhému při možné poruše vozidla v jejich blízkém okolí. Důležité je zmínit, že si před sebou nepotřebujeme nic dokazovat, hlavně na silnicích. Z tohoto důvodu u nás neočekávejte pochvalu za gumování pneumatikami nebo neomluvitelné chování za volantem. Volkswagen Polo club reprezentuje značku Volkswagen a již navázal potřebnou užší spolupráci se zastoupením společnosti Volkswagen Česká republika. Společnou vizí do budoucna je uspořádání společných srazů s oficiálním Volkswagen clubem Česká republika, jehož jsme součástí a postupně tak rozšířit naši členskou základnu.

foto1
foto2
foto3
foto4
foto5
foto6


Diskuzní fórum

Fórum je pro naše členy sdíleno partnerským oficiálním Volkswagen clubem.
Z důvodu, že se jedná o externí službu, která je provozována na jiném serveru, než naše webové stránky, tak je zapotřebí si nejdříve vytvořit uživatelský účet na stránkách Volkswagen clubu. V případě, že nebudete chtít využívat nadstandardní členské výhody, stačí zvolit registraci v rámci bezplatného členství FREE. Pro snadnější přístup však doporučujeme vytvořit si stejně pojmenovaný uživatelský účet s heslem, jaký máte na stránkách Polo clubu. Z tohoto vyplývá, že budete disponovat dvěma uživatelskými účty. Jedním pro přihlášení do členské sekce Polo clubu k nahrávání fotografií do Vašeho členského alba se správou účtu a druhým pro využívání dalších služeb Volkswagen clubu jako je například bazar.


Logo

Logo Volkswagen Polo clubu pochází z tvorby tehdejšího člena Fila (Pavel Fiala) z Benešova, který jej zhotovil v roce 2003. Do současné doby je užíváno formou grafického označení na klubových vozidlech, tričkách, čepicích a jiné propagační činnosti. Logo při velkém rozlišení poskyneme při odůvodněné žádosti ve formátu AI nebo CDR. S logem našeho klubu se můžete setkat u našich členů, kteří ho mají jako samolepku nalepené na skle zadního skla vozidla.

foto1
foto2
foto3
foto4
foto5
foto6


Transparent

Transparent zhotovil tehdejší člen xHackerM a je nedílnou součástí při jakýkoliv organizovaných klubových akcí a srazů. Je umisťován na různých prostranství při společném fotografování.

foto1
foto2
foto3
foto4
foto5
foto6


Národní kulturní dědictví

V rámci písemné smlouvy byla navázána spolupráce s Oddělením archivace webu Národní knihovny České republiky a webové stránky Volkswagen Polo clubu se staly součástí národního kulturního dědictví.


 

webarchiv certifikat c  

Přihlášení