Klubové karty Volkswagen Polo clubu

Zalaminované klubové karty Volkswagen Polo clubu ve formátu např. osvěčení o technickém stavu vozidla (malý techničák) nebo dřívějšího občanského průkazu, které našim členům byly zhotovovány v období 01.01.2005 - 22.08.2015 nebudou již vydávány. Platnost všech vydaných klubových karet Volkswagen Polo clubu končí ke datu 01.04.2016. Od září 2015 jsme přešli na společné klubové karty Volkswagen clubu Česká republika.

Na přední straně jsou uvedeny údaje o majiteli karty. Klubová karta je opatřena řadou bezpečnostních prvků. Na denním světle se horní pruh prosvítí domodra a dolní pruh dočervena s nápisem "VW Polo Club ČR" a webovou adresou. Karta je opatřena UV razítkem a podpisem předsedy klubu, popř. místopředsedy klubu. Karta je zalaminována. Na zadní straně karty jsou uvedeni partneři klubu a jejich zákaznická čísla (na fotografií jsou tato čísla graficky rozmazána). Pod UV světlem je celá karta olemována světelným rámečkem, z přední její strany dolní okraje mají UV ochranné prvky v podobě čárek a teček. Inkoust razítka je speciální a pod UV lampou je sytě červený.

Fotogalerie

karta1
karta2


Partneři a slevy na klubovou kartu Volkswagen Polo clubu

AUTO KELLY

AUTO KELLY

Členská sleva: 10 - 35%
Info: Sleva pouze u oficiálních poboček Auto Kelly.
BestDrive

BestDrive

Členská sleva: 15 - 30%
Info: partnerská sleva pouze pro Prahu a Středočeský kraj. Sleva 25% na díly (pneu, disky, olej), 30% na servis. Předložte zákaznické čísla, které je uvedeno na zadní straně klubové karty. Volkswagen Polo club, Šeky - Milan Houska
Kubi Design

Kubi Design

Členská sleva: 15 - 66%
Prodej náhradních dílů a autodoplňků, lakování, airbrush, chromování, čalounění interiéru, chiptuning a Pop-off ventily, výroba výfuků a svodů na zakázku, montáže Lambo a Suicide doors, odtahová služba.
Cartech tuning

Cartech tuning

Členská sleva: 10 - 30%
Obchod s autodoplňky, tuningovými doplňky a díly na automobily. CARTECH TUNING Centrum, Mnichovice, Masarykovo nám. 55. - Osobní odběr po předchozí domluvě na mobilu 775 200 998
HiFi24 (HFC)

HiFi24 (HFC)

Členská sleva: 10 - 15%
Členi Volkswagen Polo clubu mohou nyní využít slevových akcí od našeho partnera Tuning Auto Hifi by HFC. Sleva na veškeré produkty JBL z MOC cen 15-20% a dále sleva na veškeré produkty Ground Zero z MOC cen 20-25%. Na použitá autorádia je sleva 15-25%. Doporučuje předseda.
InCar

InCar

Členská sleva: 15 - 20%
Firma se zabývá prodejem a montáží audio zařízení, zabezpečovacích zařízení do vozidel atd. Prodejce a distributor produktů značek Vibe a Fli anglické společnosti Midbass. Slevy z katalogové ceny.
Autosamolepky

Autosamolepky

Členská sleva: 10 - 15%
Výroba a prodej polepů budíků, clonítek a car tattoo. V e-shopu naleznete přes 10.000 návrhů. Firma sídlí v Mnichovicích u Říčan.
Autodíly LUJA

Autodíly LUJA

Členská sleva: 18 - 30%
Prodej veškerých autodílů BOSCH, autorádií, autoelektra, maziv, výbavy a speciálních stěračů AEROTWIN pro vozidla Volkswagen Polo za super ceny. Doporučuje předseda.
K-Tuning

K-Tuning

Členská sleva: 10 - 30%
K-tuning CZ je obchodním partnerem německé firmy JOM. Z bohatého e-shopu si můžete vybrat mnoho sortimentu přímo pro vozidla Volkswagen Polo.
Autofam Tuning

Autofam Tuning

Členská sleva: 10 - 25%
Prodej tuning doplňků a auto příslušenství. Bohatý výběr pro všechny modely vozidla Volkswagen Polo.
Flockování Židlický

Flockování Židlický

Členská sleva: od 10%
Flockování interiéru vozidel. Doporučuje předseda Volkswagen Polo clubu, který si u této firmy nechal poflockovat kompletně interiér 2 vozidel. Další členi uvedené nabídky a slevy již využili.
TRIESTE

TRIESTE

Pro členy Volkswagen Polo clubu jsou nově připraveny slevy:
8% na tónování autoskel 8% na převleky vozidel pomocí 3D WRAP fóliemi
5% na prodej fólií/ 3D/ carbon/ chrom/ hliník a imitace
10% na suché čištění vozidel Evoluční technologií Smartwax
Autofólie Llumar

Autofólie Llumar

Členská sleva: 10%
Autofolie Llumar nabízí pro členy Volkswagen Polo clubu slevy na nákup a montáž autofólií.
ProSublimaci

ProSublimaci

Členská sleva: velkoobchodní ceny
Pro využití slevy je zapotřebí se zaregistrovat na stránkách proslublimaci.cz (do položky "Země" napište "Volkswagen Polo club" a číslo členské karty"). Zboží poté budete nakupovat za velkoobchodní ceny. Objednávky vyřizuje pan Zástěra.
Autodíly Vojkov

Autodíly Vojkov

Členská sleva: 10%
Autovrakoviště Vojkov nabízí široký sortiment nových i použitých náhradních dílů pro vozidla Volkswagen Polo.

Přihlášení