Klubová trička

Každý správný skalní člen Volkswagen Polo clubu by měl být v jeho šatníku vybaven klubovým tričkem, které na sebe zpravidla obléká jak na naše srazy, tak na různé veřejné akce, kde tímto může patřičně reprezentovat naší komunitu. Například naše klubové tričko bylo možno spatřit i při představení nového vozu Polo v Ženěvě. Za dobu existence našeho klubu bylo v nabídce několik druhů triček, ale časem jsme zůstali u světle modrého, které koresponduje právě s barvami společnosti Volkswagen.

tricka2

Z důvodu, že v posledním období klubová trička již nebyla distribuována mezi nováčky a "staří členi" se ještě uspokojili s původními a mnohdy bohužel opotřebovanými, rozhodli jsme se Vás vyslyšet a ve spolupráci s PoloVWičkou člena Adise, Terkou jsme připravili jejich novou várku.

Zcela nově dodávané tričko bude ve světle modré barvě. Menší logo Volkswagen Polo clubu bude umístěno na přední straně v oblasti srdce a oproti původním tričkám bude na zádech umístěno další velké logo. Pod ním bude uvedena Vaše klubová přezdívka. V současné době probíhá vyjednávání s výrobcem o tom, zda loga a přezdívka bude vyšívaná nebo tištěna. Dále je možnost individuálního došití nebo zažehlení vlajky na levý rukáv, což si každý bude muset opatřit sám.

Předpokládaná cena trička je stanovena na 299 Kč bez balného a poštovného, kdy se preferuje osobní předání na srazech.

Návrh trička bez detailní grafické úpravy.

adis

Objednávky přijímá a vyřizuje

Tereza Nixová alias Terka
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
předmět zprávy: Klubové tričko

foto1
foto2
foto3
foto4
foto5
foto6

Tagy: Klubová trička