Vzdělávací kurzy Smart Detailing University

Klubový partner Trieste, a.s. nabízí členům Volkswagen Polo clubu vzdělávací kurzy, které jsou uskutečňovány pod hlavičkou odborné školy Smart Detailing University. Tato škola je jedna ze světově největších a nejmodernějších rekvalifikačních vzdělávacích zařízení v oblasti auto detailingu. Předseda Volkswagen Polo clubu se již zúčastnil všech tří nabízených vzdělávacích kurzů, na které jsou na našich stránkách uveřejněny detailní recenze s fotografiemi. Klubový partner provádí školení v Praze a ve Zlíně. Pobočku v Praze nově naleznete na adrese U Měšťanského pivovaru 1327/3, Praha 7-Holešovice. Kurzy jsou jednodenní a konají se zpravidla v sobotu nebo neděli od 10.00 hod. Kurz objednáte pomocí objednávkového formuláře na stránkách Smart Detailing University. Hlavním lektorem v Praze je Tibor Maňas. Každý kurz je ukončen předáním certifikátu na jméno školeného. Více informací naleznete na oficiálních stránkách Smart Detailing University

 

Smart Detailing University nabízí osnovu praktického školení, které obsahuje podrobný návod na základní i profesionální úrovni jak pro amatéry, tak i pokročilé. Od prvního dne, kdy vkročíte do učebny, budete dostávat ty nejlepší informace o detailingu i marketingu, který je celosvětově uznávaný na exklusivní úrovni. Budete pracovat s výrobky Smart Wax a Chemical Guys, které navíc nesou homologaci Eco-friendly.

 

Recenze na vzdělávací kurzy z pohledu předsedy klubu

Jak jsem se o kurzech dozvěděl?

O kurzech v oblasti auto detailingu jsem se poprvé dozvěděl ze strany Tibora Maňase, jenž z mé strany přijal pozvání na oficiální sraz Volkswagen Polo clubu a přijel za námi do jižních Čech reprezentovat partnerskou nabídku společnosti Trieste, a.s, která provozuje vzdělávací zažízení Smart Detailing University. Nutné je však sdělit, že na všechny klubové srazy jsou zvány všechni partneři klubu tak, aby každý z nich měl prostor představit vlastní produkty a služby naše pro členy. Způsob osobní prezentace na srazech se mi zdá jako nejlepší řešení, neboť odpadá určitá anonymita mezi našimi stranami s cílem prohloubení společné spolupráce a zároveň tímto naše srazy programově zpestřit. Na uvedeném srazu jsem se vůbec poprvé seznámil s Tiborem, nabídkou výrobků značky Smart Wax, Chemical Guys a nabízených kurzů.

 

Jak kurzy probíhaly?

Řídím se heslem, že za vyzkoušení nic nedáš a z tohoto důvodu jsem se společně se členem Bobikem_8 přihlásil na náš první kurz pod názvem Základy detailing. Nejprve jsem se obával, že se bude jednat o kurzy s čistě obchodní propagandou za účelem zisku obchodních zástupců a pod jejich psychologickým vlivem budu nucen nakupovat hromadu "zázračných" výrobků s narušením rodinného finančního rozpočtu. Můj mýtus byl posléze odbourán, neboť na žádném kurzu Smart Detailing University Vám nikdo nic nevnucuje a nic na místě nekupujete. Naopak, přistavíte vlastní vozidlo a po celou dobu užíváte jejich prostředky a vybavení a jedině co si odvážíte, jsou nové znalosti. Ničemu dalšímu se nezavazujete. Záleží tedy na každém jedinci, zda bude mít zájem pokračovat v sebevzdělávání a v případě, že pokud má zájem o daný výrobek, může si jej zakoupit na jejich internetovém e-shopu, kde členi klubu mají na nákup partnerskou slevu. Na všech kurzech se všichni mezi sebou představí a sdělí o sobě odkud přijeli a proč se na kurz přihlásili. Všichni si mezi tykají a tudíž odpadá anonymita a celé pozdější dění se odehárává v přátelské komunikaci. Kurzy jsou jednodenní a jsou zpravidla uskutečňovány o víkendech. Za začátku formou počítačové prezentace seznámíte s teorií a poté se přechází k praktickým úkolům. Každý dílčí krok je ze strany lektora Tibora Maňase náležitě vysvětlován a korigován. Závěrem každý obdrží tištěný certifikát na jméno školeného a následuje společné fotografování.

 

Co si z kurzů odnáším?

Prvořadě jsou to znalosti. Každý kurz je postaven na určité předem dané osnově s cílem předávání znalostí a specifických postupů. Například v kurzu Základy detailingu se naučíte využívat tzv. suché mytí, dekontaminaci laku karoserie, voskováním a leštěním. Během základního kurzu se naučíte správně ošetřovat veškeré části interiéru, exteriéru, ale i motorového prostoru, disků a pneumatik. V dalším kurzu Leštění a korekci laků se budete zabývat opravou karoserie od nevzhledných hologramů z automyček nebo při používání klasických houbiček, které rovněž způsobují řadu poškození. Poslední Master Training kurz Vám detailně rozšíří již získané základní znalosti z prvního kurzu a dozvíte se další detailní postupy. Dalším, co si z kurzu odnáším jsou doklady o absolvovaných školení, které jsou na mezinárodní úrovni. Jedná se o tištěné certifikáty na vaše jméno, které Vás opravňují i k možnému profesnímu růstu právě v oblasti auto detailingu. Já osobně spatřuji péče o své vozidlo jako zálibu. Vozidlo, které jako řádně umyté a navoskované mě poté náležitě reprezentuje. Navíc, a to je možná důležité uveřejnit na samotný závěr, nabízený sortiment vyráběný v U.S.A (California) - Smart Wax a Chemical Guys jsou srovnatelně cenově dostupné a mnohdy i levnější než v klasických obchodních řetezcích, které na rozdíl prodávaných pod no-name značkou jsou eco-friendly (šetrtné k životnímu prostředí). Chce to vyzkoušet a doporučuji se zúčastnit alespoň nabízeného základního kurzu.

 

Kategorie: Vzdělávací akce

Smart Detailing University - Základy detailingu (recenze)

Smart Detailing University - Leštění a korekce laků (recenze)

Smart Detailing University - Master Training Course (recenze)

 

 

Nejbližší termíny vzdělávacích kurzů

Praha Volné termíny
Základy detailingu - počáteční kurz
Zlín Volné termíny Základy detailingu - počáteční kurz
Praha Volné termíny Leštění a korekce laků - pokročilý kurz
Zlín Volné termíny Leštění a korekce laků - pokročilý kurz
Praha Volné termíny Master Training Course - finální kurz
Zlín Volné termíny Master Training Course - finální kurz

Předsedou klubu získané certifikáty

Stejné certfikáty má rovněž i člen Bobik_8. Zúčastnil se někdo z členů Volkswagen Polo clubu rovněž uvedeného školení? Informujte předsedu klubu a pošlete oskenovaný certifikát!

certifikat1
certifikat2
certifikat3
certifikat4
certifikat5
certifikat6

Přihlášení