Oficiální sraz Hosín u Č. Budějovic 23.- 25.08.2019 - pozvánka

Tímto si dovolujeme pozvat všechny členky a členy Volkswagen Polo clubu na již čtvrtý oficiální sraz majitelů vozidel značky Volkswagen pod názvem Volkswagen Fest 2019. Tento velkolepý sraz se bude konat ve dnech 23. až 25.08.2019 (pátek-sobota-neděle) na letišti Hosín u Českých Budějovic a navazuje na již úspěšný první a druhý a třetí ročník, kdy opět bude připraven velice bohatý programBližší informace se rovněž dozvíte v pozvánce na Facebooku

Volkswagen Fest: všechny "VW" kluby na jednom místě

autosalon

Bude se jednat akci, která se bude konat opět ve spolupráci s oficiálním Volkswagen clubem, jehož náš klub je dílčí součástí. Na srazu kromě tradičních soutěží o nejlepší auta srazu bude na místě nájezdová rampa, kde budete moci svoje auto představit při komentovaném rozhovoru s moderátorem akce. Na letištní dráze budou probíhat sprinty, do nichž se bude moci přihlásit každý. Přistavena bude flotila vozů Volkswagen k testovacím jízdám. Připraven bude také další doprovodný program pro děti i dospělé. Občerstvení a velkokapacitní stan jsou samozřejmostí. Na večer se můžeme těšit na koncert kapely AC/DC Revival. Bližší informace se rovněž dozvíte v pozvánce na Facebooku

Výzva pro členy Polo clubu: Přijeďte všichni!

Každý správný "klubák" by se měl našeho klubového oficiálního srazu určitě zúčastnit a tím podpořit naší klubovou základnu. Vedle připraveného programu budou mít všichni naši členi možnost seznámit se mezi sebou navzájem, předat na sebe kontakty (pro případ nouze při cestování na silnicích), vyměnit cenné zkušenosti s vozidly Polo, prodiskutovat rady a návody pro údržbu a opravy (něco menšího na místě opravit), prodat či vyměnit mezi sebou náhradní díly a sportovní doplňky apod. Pro naše vozidla v areálu bude vyhrazen prostor pro parkování tak, aby nedocházelo k míchání s jinými vozidly a my jsme měli možnost být co nejvíce při sobě. Na místě bude předseda SantaLuck a technický tým, který pomůže vyhledat parkovací místo a seznámí Vás s ostatními členy. Bližší informace se rovněž dozvíte v pozvánce na Facebooku

Reportáže z posledních třech ročníků Volkswagen Fest

2016 Volkswagen Fest I

2016 Volkswagen Fest I

18 osob, 12 vozidel Polo
2017 Volkswagen Fest II

2017 Volkswagen Fest II

41 osob, 26 vozidel Polo
2018 Volkswagen Fest III

2018 Volkswagen Fest III

37 osob, 26 vozidel Polo

Kdo se na sraz přihlásil a přijede?

Vedení Polo clubu

 • předseda SantaLuck, zdravotnické asistenční vozidlo + 2x host
 • místopředseda Pavlík, Polo 6N1
 • starší rada klubu Wormie + Dášenka, nePolo

Členky a členi Polo clubu

 • člen Dobrman111 (Polo 2)
 • člen Skin (2x Polo 2, Polo 2 Derby)
 • člen Kukuž + PoloVWička Zuzana (Polo 2F)
 • člen Draaczech (Polo 2F)
 • člen Luke + PoloVWička Tánička (Polo 6N1)
 • člen bobbssh (Polo 6N1)
 • člen Elvis (Polo 6N1)
 • člen Saša (Polo 6N1)
 • člen Apollo (Polo 6N1)
 • člen Hades + 1 (Polo 6N1 Harlekýn)
 • členka Lucka + 1 (Polo 6N1 Harlekýn)
 • člen Myšák (Polo 6N2)
 • člen Klásek (Caddy)
 • členka Rendy.koci (Polo 9N)
 • člen Bonbon + kamarád Inženýr (2x Polo 9N)
 • členka Klásková (Polo 9N Fun)
 • člen Snowman (Polo 9N3)
 • člen mc2uba (polo 9N3)
 • člen Davidos + manželka Michaela + švagr Šimon (Polo 9N3)
 • člen Kepos (Polo 9N3)
 • členka Niky (Polo 9N3)
 • člen Jambo + PoloVWička Máca (Polo 9N3)
 • členka Zuzka + člen Nino (Polo 9N3)
 • člen Cabbie + PoloVWička Denča (CrossPolo 9N3)
 • člen Carlos + PoloVWička Jitka (CrossPolo 9N3)
 • člen Evžen (CrossPolo 9N3)
 • člen TRaBlle + kamarád Richard (Polo 6R)
 • členka Kiky (Polo 6R)
 • člen Céca (Polo 6R)
 • členka Petula6N2 (jiná značka vozidla)

Dosud neregistrovaní členi klubu

 • Martin Skála (Polo 9N)
 • Lenka Uldrichová (Polo 9N)

34 x zastoupení modelové řady Volkswagen Polo

 • 3x Polo 2 (z toho 1x Derby)
 • 2x Polo 2F
 • 8x Polo 6N1 (z toho 2x Harlekýn)
 • 1x Polo 6N2
 • 6x Polo 9N (z toho 1x Polo Fun)
 • 10x Polo 9N3 (z toho 2x CrossPolo)
 • 3x Polo 6R
 • 0x Polo 6C1
 • 0x Polo AW
 • 1x Caddy
 • Celkem přihlášených 49 osob

Plakát 2019

Spolujízda

V případě, že máte zájem o sraz, ale Polo Vám např. zazlobilo a nelze jej včas dát dohromady, dejte o tomto ostatním vědět. Nabízejte mezi sebou rovněž POLOjízdu (spolujízdu) jedním vozidlem! Pokud nechcete jet sami z daleka, domluvte se rovněž mezi sebou na společné koloně až na sraz!

polojizda

Přihlášení