Podpořili jsme solidární sbírku ve výši 20.000 Kč. Děkujeme Vám!

Za nedlouho náš Polo club oslaví 15 let. V rámci tak dlouhého období jsme měli možnost se radovat řadou příznivých událostí, mezi které zcela jistě patří jak enormní zájem o členství, tak vzrůstající osobní podpora v rámci klubového dění. Mezi ty příznivé události zařazuji jak úspěchy našich členů v různých motoristických soutěžích, tak rovněž šťastné zprávy o svatebním oznámení či pozdějších oslavách při narozenení miminek. U této osobní podpory bych tu velice rád však pozůstal...

Dne 6. července 2018 jsme zaregistrovali tragickou událost, kdy tří měsíční Anežka - dcerka našeho člena Cabbieho a Denči, náhle opustila tento svět. Na návrh načeho člena Elvise, cestou předsedy klubu, byla na podporu pozůstalé rodině pro nutně vynaložené náklady s jejím posledním rozloučením a dalšími okolnosti ohledně smutečních dní zhotovena finanční solidární sbírka.

V rámci uvedené osobní podpory, díky Vám, byly vybrány finanční prostředky ve výši 20.000 Kč, které byly následně přeposlány na účet člena Cabbieho. Jako předseda klubu dodávám, že jako KLUB jsme tímto dokázali, že tato tragická událost nám není zcela lhostená a jsme stále POLOrodinou, kdy nám záleží na každém z Vás - od tohoto náš klub vlastně existuje a bohužel nikdy nevíte, kdy v jakémkoliv jiném případě budete potřebovat obdobné pomoci! Jak píše členka Svojax, není nic horšího, než-li přežít své dítě.

Cabbie a Denča tímto děkují:

Já bych vám všem do jednoho kdo nám pomohl nebo nám cokoli napsal chtěla za naší celou rodinu opravdu, ale opravdu srdečně poděkovat! Nenacházím slova z údivu kolik dobrých lidí ještě na této zemi je 💗 Věřím, že Anežce uděláme krásné rozloučení ikdyž jen v kruhu rodinném a to hlavně kvůli každému z vás!

vzpominka

Solidární sbírky se zúčastnilo 34 členů a členek. Mezi nimi byli i Slováci!

Klubová pokladna, bohus-, Cyriak, Dave, Elvis, Evík, Evžen, Gibon, Hades, jambo, Jardík, Jaroslav, Kepos, Klásková, Kori, Krausany, Kubina, Lišák, Magic, Melounek, milanmoulis, Pavlík, Proky, Romi, SantaLuck, Sellik, Semir, senty, svojax, Tomas, Ťulda, Wormie, zelejos, Zephy, Zlobr

autor: předseda klubu

Tagy: solidární sbírka

Přihlášení