Oficiální sraz na letišti Hosín u Českých Budějovic - pozvánka

Tímto si dovolujeme pozvat všechny členky a členy Volkswagen Polo clubu na již třetí oficiální sraz majitelů vozidel značky Volkswagen pod názvem Volkswagen Fest. Tento velkolepý sraz se bude konat ve dnech 24. až 26. srpna 2018 na letišti Hosín u Českých Budějovic a navazuje na již úspěšný první a druhý ročník, kdy opět bude připraven velice bohatý program.

Volkswagen Fest: všechny "VW" kluby na jednom místě

autosalon

Reportáž na loňský ročník naleznete na AUTOSALON.TV

Bude se jednat již o 89. klubovou akci v rámci za nedlouho již 15ti leté extistence našeho Polo clubu, která se bude konat opět ve spolupráci s oficiálním  Volkswagen clubem, jehož náš klub je dílčí součástí. Na srazu kromě tradičních soutěží o nejlepší auta srazu bude na místě nájezdová rampa, kde budete moci svoje auto představit při komentovaném rozhovoru s moderátorem akce. Na letištní dráze budou probíhat sprinty, do nichž se bude moci každý přihlásit. Zajištěna bude profesionální časomíra. Přistavena bude flotila vozů Volkswagen k testovacím jízdám. Připraven bude také další doprovodný program pro děti i dospělé. Občerstvení a velkokapacitní stan jsou samozřejmostí. Na večer se můžeme těšit na koncert kapely Ready Kirken.

Každý správný "klubák" by se měl našeho klubového oficiálního srazu určitě zúčastnit a tím podpořit naší klubovou základnu. Vedle připraveného programu budou mít všichni naši členi možnost seznámit se mezi sebou navzájem, předat na sebe kontakty (pro případ nouze při cestování na silnicích), vyměnit cenné zkušenosti s vozidly Polo, prodiskutovat rady a návody pro údžbu a opravy (něco menšího na místě opravit), prodat či vyměnit mezi sebou náhradní díly a sportovní doplňky apod. Pro naše vozidla v areálu bude vyhrazen prostor pro parkování tak, aby nedocházelo k míchání s jinými vozidly a my jsme měli možnost být co nejvíce při sobě. Na místě bude předseda SantaLuck a technický tým, který pomůže vyhledat parkovací místo a seznámí Vás s ostatními členy.

Program srazu

hosinprogram

Detailní program srazu je uveřejněn na stránkách VolkswagenFest

Registrace na sraz

hosin2018 3

Informace o registraci na sraz jsou uveřejněny na stránkách VolkswagenFest

Průběžně Vás budeme informovat o seznamu přihlášených členů z Volkswagen Polo clubu.

Na koho z klubu se můžeme těšit?

foto3

V roce 2017 se srazu zúčastnilo 26 vozidel Polo!

Na letošní rok se "zatím" můžeme těšit na: 28 vozidel Polo (z toho 1x 86, 1x 86C, 2x 6N1, 4x 6N2, 3x 9N, 2x 9N3, 1x 6R, 4x CrossPolo, 4x Harlekin, 5x nezjištěný model Polo, 3x ne-Polo)

Členi/členky našeho klubu - 3. aktualizace ke dni 22.08.2018

 • Předseda SantaLuck, zdravotník srazu - asistenční a zásahové vozidlo 
 • členka Pólanka, Polo 6N2, srazový poplatek zaplacen
 • člen Krausany, Polo 6N2, srazový poplatek zaplacen
 • člen Sumec, Polo 9N, srazový poplatek zaplacen
 • člen Dobrman111, Polo 1F, srazový poplatek zaplacen
 • člen Kepos, Polo 9N3, srazový poplatek zaplacen
 • člen Cabbie, CrossPolo 9N3, srazový poplatek zaplacen
 • člen Carlos, CrossPolo 9N3, srazový poplatek zaplacen
 • členka Lucka, Polo 6N1 Harlekýn, srazový poplatek zaplacen
 • člen Harlekin, Polo 6N1 Harlekýn, srazový poplatek zaplacen
 • členka IvetaHarlekin, Polo 6N1 Harlekýn, srazový poplatek ještě neuhrazen
 • členka Klásková, CrossPolo 9N, srazový poplatek zaplacen
 • člen Dave, Polo 6N1, srazový poplatek zaplacen
 • člen Fleer, Polo 6N2, srazový poplatek zaplacen
 • člen Snowman, Polo 9N3, srazový poplatek zaplacen
 • člen Hades, Polo 6N1 Harlekýn, zaplatí až na místě
 • člen Elvis, Polo 6N1, srazový poplatek zaplacen
 • člen Evžen, CrossPolo 9N3, srazový poplatek zaplacen
 • členka Nikča, Polo?, srazový poplatek zaplacen
 • člen Skin, Polo 2, srazový poplatek zaplacen
 • člen Maduk, Polo 6N2, srazový poplatek ještě nezaplacen
 • člen Luke 162, Polo 6N1, srazový poplatek zaplacen
 • člen Jardík, Polo 9N, srazový poplatek zaplacen
 • členka Vendy, Polo 6R, srazový poplatek zaplacen
 • starší rada klub Wormie, nePolo, účast tzv. "na otočku"
 • členka Blondie, nePolo, účast tzv. "na otočku"
 • člen Jambo, Polo 9N3, srazový poplatek zaplacen
 • člen Macik, Polo 9N, srazový poplatek zaplacen

Dosud neregistrovaní do našeho klubu

 • Kateřina Mullerovásrazový poplatek ještě nezaplacen
 • Dominik Košutsrazový poplatek ještě nezaplacen - nedorazí
 • Radek Černíksrazový poplatek zaplacen
 • Jakub Bergmansrazový poplatek zaplacen
 • Kateřina Strakovásrazový poplatek zaplacen
 • Jan Koříneksrazový poplatek zaplacen

Nejlepší fotografie z obou dvou posledních ročníků

foto1
foto10
foto11
foto2
foto3
foto6
foto7a
foto8a
hosin01
hosin02
hosin03
hosin04
hosin05b
hosin08
hosin1
hosin10
hosin12
hosin13
hosin14
hosin16
hosin19
hosin2
hosin20
hosin21
hosin25
hosin27
hosin28
hosin30
hosin32
hosin7

Plakát

hosin2018i

Spolujízda

V případě, že máte zájem o sraz, ale Polo Vám např. zazlobilo a nelze jej včas dát dohromady, dejte o tomto ostatním vědět. Nabízejte mezi sebou rovněž POLOjízdu (spolujízdu) jedním vozidlem! Pokud nechcete jet sami z daleka, domluvte se rovněž mezi sebou na společné koloně až na sraz!.

polojizda

Všechny detailní informace naleznete na stránkách Volkswagenfest.cz

 

Tagy: oficiální sraz, Hosín

Přihlášení