Oficiální sraz na letišti Hosín u Českých Budějovic - pozvánka

Tímto si dovolujeme pozvat všechny členky a členy Volkswagen Polo clubu na oficiální sraz majitelů vozidel značky Volkswagen, který se bude konat ve dnech 26. až 27. srpna na letišti Hosín u Českých Budějovic. Sraz navazuje na již úspěšný první ročník, kdy opět bude připraven velice bohatý program.

Slovo předsedy klubu

foto1

Bude se jednat již o 87. klubovou akci v rámci více jak 13ti leté extistence našeho Polo clubu, která se bude konat opět ve spolupráci s Volkswagen clubem, jehož náš klub je rok dílčí součástí. Na srazu kromě tradičních soutěží o nejlepší auta srazu bude na místě nájezdová rampa, kde budete moci svoje auto představit v rozhovoru s moderátorem akce. Na letištní dráze budou probíhat sprinty, do nichž se bude moci každý přihlásit. Zajištěna bude profesionální časomíra. Trochu adrenalinu zajistí off-road polygon. Přistavena bude flotila vozů Volkswagen k testovacím jízdám. Novinkou v programu je také orientační soutěž po okolí. Připraven bude také další doprovodný program pro děti i dospělé. Občerstvení a velkokapacitní stan jsou samozřejmostí.

Video z posledního ročníku

 

Každý rok se je pravidelně organizován klubový oficiální sraz Volkswagen Polo clubu a letos se opět uskuteční při vzájemné spolupráci s Volkswagen clubem a podporou společnosti Volkswagen. Každý správný "klubák" by se měl v rámci svého členství zúčastnit alespoň jednoho našeho klubového oficiálního srazu a tím podpořit klubovou základnu. Vedle připraveného programu budou mít všichni naši členi možnost seznámit se mezi sebou navzájem, předat na sebe kontakty (pro případ nouze při cestování na silnicích), vyměnit cenné zkušenosti s vozidly Polo, prodiskutovat rady a návody pro údžbu a opravy (něco menšího na místě opravit), prodat či vyměnit mezi sebou náhradní díly a sportovní doplňky apod. Pro naše vozidla v areálu bude vyhrazen prostor pro parkování tak, aby nedocházelo k míchání s jinými vozidly a my jsme měli možnost být co nejvíce při sobě. Na místě bude předseda SantaLuck a technický tým, který pomůže vyhledat parkovací místo a seznámí Vás s ostatními členy.

Program srazu

Detailní program srazu je uveřejněn na stránkách VolkswagenFest

Registrace

Informace o registraci na sraz jsou uveřejněny na stránkách VolkswagenFest

Průběžně Vás budeme informovat o seznamu přihlášených členů z Volkswagen Polo clubu.

Kdo přijede? Řazeno abecedně

(Čerpáno z databáze VolkswagenFest.cz):

Členi/členky našeho klubu

 • Adis, Polo 6N2, člen, příjezd v pátek vstupné neuhrazeno - možné uhradit na místě u vstupu
 • Cabbie, CrossPolo 9N3, člen, příjezd v sobotu vstupné uhrazeno
 • Carlos, CrossPolo 9N3, člen, příjezd v sobotu vstupné uhrazeno
 • Dave, Polo 6N1, člen, příjezd v pátek vstupné uhrazeno
 • Deni, Polo 6R, příjezd v pátek vstupné uhrazeno
 • Dobrman111, Polo 1F (veretán), člen, příjezd v pátek, vystavuje ve výstavní POLO flotile vstupné uhrazeno
 • Evžen, CrossPolo 9N3, člen, příjezd v sobotu vstupné uhrazeno
 • Hell Fighter, Polo 2F, člen, příjezd v sobotu vstupné neuhrazeno - možné uhradit na místě u vstupu
 • Hoppe555, Polo 6N - závodní speciál vstupné uhrazeno
 • Jardík, Polo 9N, člen, příjezd v sobotuvystavuje ve výstavní POLO flotile vstupné uhrazeno
 • Kepos, Polo 9N3, člen, příjezd v sobotu, vystavuje ve výstavní POLO flotile vstupné uhrazeno
 • Krausany, Polo 6N2, člen, příjezd v pátek vstupné uhrazeno
 • Lojza, Polo 9N, člen, příjezd v pátek vstupné uhrazeno
 • Lolhonza, Polo 6N1, člen, příjezd v pátek vstupné neuhrazeno, bude hradit na místě
 • Luke, Polo 6N, člen, příjezd v pátek, výstavní vozidlo na speciálním tuning prostoru vstupné neuhrazeno, bude hradit na místě
 • Pavlík, Polo 6N2, místopředseda, příjezd v pátek, vystavuje ve výstavní POLO flotile vstupné uhrazeno
 • Rebel Dave, Polo 6N2, člen, příjezd v sobotu vstupné uhrazeno
 • SantaLuck - předseda, zdravotník pro celý sraz, organizátor, příjezd v pátek
 • Skin, Polo 2, člen, příjezd v pátekvystavuje ve výstavní POLO flotile vstupné uhrazeno
 • Snowman, Polo 6N1, člen a klubový pilot na srazu Hosín, příjezd v pátek vstupné uhrazeno
 • Sumec, Polo 9N, člen, příjezd v pátek, výstavní vozidlo na speciálním tuning prostoru vstupné uhrazeno
 • TríňaGTI, Polo 6R GTI, příjezd v sobotu vstupné neuhrazeno - možné uhradit na místě u vstupu
 • Vendy, Polo 6R, členka, příjezd v sobotu vstupné uhrazeno

Dosud neregistrovaní do našeho klubu

 • Michal Nový, Polo 6R GTI, příjezd v sobotu vstupné uhrazeno
 • Veronika Hlásná, CrossPolo 9N3, příjezd v pátek vstupné uhrazeno

Výstavní klubová flotila

foto2

Náš klub se bude reprezentovat výstavní flotilou vozidel Polo, která se bude skládat ze všech modelových řad s dostupnými modifikacemi karoserie. Vystavovaná vozidla budou vystavena vedle sebe s patřičnou medializací. Požadujeme však vozidla v co nejvetším zachovalém originálním provedení. O možném zařazení Vašeho vozidla do klubové flotily budete dopředu dotázáni předsedou klubu. Pro majitele vystavovaných vozidel bude dopředu uhrazené vstupné vráceno zpět na srazu. Účastníci výstavní flotily musí vystavit jejich Polo po celou dobu konání srazu (příjezd v sobotu do 9.00 hod a odjezd v neděli ráno). Po vzoru Golf klubu, který minulý rok vystavoval jejich vozy v červené barvě, náš klub bude mít vozy v barvě modré!!!

Hledáme do klubové výstavní flotily vozidla světle modrá Polo:

 • 1. generace (86) - Dobrman111
 • 2. generace (86C) - Skin
 • 3. generace (6N) - Pavlík
 • 4. generace (9N) - Jardík
 • 4. generace - facelift (9N3) - Kepos
 • 5. generace (6R/6C1) - ještě hledáme

Fotografie z posledního ročníku

hosin01
hosin02
hosin03
hosin04
hosin05
hosin06
hosin07
hosin08
hosin09
hosin10
hosin11
hosin12
hosin13
hosin14
hosin15
hosin16
hosin17
hosin18
hosin19
hosin20
hosin21
hosin22
hosin23
hosin24
hosin25
hosin26
hosin27
hosin28
hosin29
hosin30
hosin31
hosin32

Plakát

volkswagenfestplakat

Spolujízda

V případě, že máte zájem o sraz, ale Polo Vám např. zazlobilo a nelze jej včas dát dohromady, dejte o tomto ostatním vědět. Nabízejte mezi sebou rovněž POLOjízdu (spolujízdu) jedním vozidlem! Pokud nechcete jet sami z daleka, domluvte se rovněž mezi sebou na společné koloně.

polojizda

Všechny detailní informace naleznete na stránkách Volkswagenfest.cz

 

Tagy: oficiální sraz, Hosín

Přihlášení