Společný klubový Detailing Day - pozvánka

Ve spolupráci se společností Trieste a. s., naším klubovým partnerem, je v sobotu dne 8. července od 10.00 hod do 16.00 hod. pod hlavičkou Chemical Guys pořádán společný klubový sraz Volkswagen Clubu (Polo club, Beetle club, Transporter club, Passat club), kam se sjedou majitelé vozidel značky Volkswagen.

Náplní srazu je prezentace odborných rad a tipů v oblasti detailingu, ochrany laku, jeho korekce a leštění. Nebudou chybět ani názorné ukázky, veškeré přípravky a procesy si budete moct vyzkoušet. Všechno za uvolněné a přátelské atmosféry, kterou zpestří grilování a hostesky.

Oficiální plakát a program akce

plakat

Adresa a mapa

Budeme se těšit na společné shledání na parkovišti provozovny Chemical Guys na adrese: U MĚŠŤANSKÉHO PIVOVARU 3, PRAHA 7.

mapa

Přihlášení na sraz za Polo club

Vaší účast je nutné rezervovat dopředu kvůli omezené kapacitě parkovacích míst. Na místo prosím přijeďte včas, aby naše klubová vozidla byla zaparkována společně. Rezervaci prosím proveďte na e-mailu předsedy Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo přes zprávu na Facebooku.

  • předseda SantaLuck
  • člen Sumec (Polo 9N se vzduchovým podvozkem)
  • členka Vendy (Polo 6R)
  • člen Kepos (Polo 9N3)

Partneři akce:
Monster Energy - monster drinky pro všechny návštěvníky
CoolSock nadkolenky a podkolenky za velikonoční ceny...

Těší se na Vás Chemical Guys Family

Související články

Tagy: Volkswagen club, Chemical Guys, Praha

Přihlášení