Regionální Jičínský sraz - pozvánka

Tímto zveme všechny členky a členy Volkswagen Polo clubu na připravovaný regionální sraz, který se uskuteční ve dnech 17. až 18. června v autokempu Prachovská osma. Společně přijedeme do romantického prostředí Prachovských skal v malebné krajině Českého ráje, kde naše vozidla zaparkujeme v dobře přístupném areálu, najíme se v místní restauraci s teplou kuchyní dle denní nabídky a po absolvování připraveného sobotního programu se uložíme ke spánku v chatičkách. Vedle klubových aktivit rovněž můžeme využít hřiště pro plážový volejbal, stolů na ping pong, kuželky a venkovního posezení. Příjemná a dosud svobodná servírka nám natočí pivo Svijany 11° nebo Skalák 11° za 30 Kč. Neplatí se žádný srazový poplatek, pouze individální ubytování a strava. V ceně ubytování jsou započítány sprchy s teplou vodou, toalety, parkování vozidel v areálu a využívání sportovišť. Za pejsky se nic neplatí. Co více si tedy přát? Nastartujte Vaše Polo a přijeďte poznat další část naší republiky a seznámit se s klubovými členy!

Kdy a kde?

kolaz

Datum konání: 17. - 18. června 2017 (sobota až neděle)
Místo konání: autokemp Prachovská Osma - obec Březka č. 145 u Libuně, okres Jičín, Královehradecký kraj
GPS: 50.4788611N, 15.2944919E
Organizátoři srazu: Jan Pavlů (člen Skin) a Evžen Holman (eVWža)
Zdravotník: Lukáš Hanák (předseda SantaLuck)

Detailní informace

Restaurace je buď venkovní zastřešená s terasou s kapacitou 70 míst nebo vnitřní s kapacitou 40 míst s vytápěním krbovými kamny. K dispozici je barový pult s velikým výběrem jak domácích limonád z čerstvého ovoce a zeleniny, tak ale i širokou nabídkou rumů. Ubytování bude realizovánono v chatičkách po 4 až 6 postelích za cenu 200 Kč za osobu/ noc. Za psy se poplatek nehradí. Spaní je včetně lůžkovin!

Program srazu

jicinsko

Program bude rozhodně botahý. Sebou si vezměte i děti, které v kempu budou mít dostatečné zázemí.

 • do 10.00 hod. příjezd do kempu, ubytování, seznamování se s novými klubovými tvářemi (nechť přijedou i ti, co ještě na žádném našem klubovém srazu dosud nebyli - rádi se poznáme)
 • 12.00 hod. společný oběd v restauraci
 • 13.30 hod. spanilá jízda a poznávací výlet na Malou Skálu s prohlídkou hradu Vranov (parkovné 50 Kč/ vozidlo, vstupné 50 Kč/ osoba)

  hradvranov

 • 17.00 hod. příjezd do kempu, odpočinek u kávy, debata u vozidel, hlasování o NEJvíce divácky ohodnocené vozidlo srazu pro 1., 2. a 3. místo, společné fotografování

  diplomy

 • 18.00 hod. večeře v restauraci
 • 19.00 hod. uvítací proslov vedení klubu a organizátorů, vyhodnocení soutěže o NEJ vozidlo srazu

  poharysraz

 • 19.30 hod. tombola (přivezte sebou cokoliv, čím můžete udělat radost druhým. Zde o legraci rozhodně nebude nouze!)

  tombola

 • 21.00 hod. volný program (debata, výměna rad a zkušeností)
 • 23.00 hod. večerka

Program srazu může být změněn podle počasí (silný déšť, padající trakyře apod.), kdy čas vyčleněný na venkovní program se může odehrávat uvnitř restaurace s předem naplánovaným programem. Sebou si vezměte základní hygienické vybavení, ručník a dobrou náladu.

Economy sraz & Spolujízda

Organizátoři srazu, kteří úspěšně zrealizovali již některé klubové srazy (2011/07 Patkův mlýn I, 2012/08 Patkův mlýn II, 2012/05 Pálení čarodějnic II, 2008/07 PoloRáj), kdy mají dostatek zkušeností, zvolili opět takový sraz, který je přijatelný jak z ekonomického hlediska (ubytování pouze za 200 Kč), tak pro jeho lokalitu v rámci přibližně stejné vzdálenostní dostupnosti. Tento sraz se bude konat v Královehradeckém kraji, kde je velká početní většina našich členů s ohledem na další členy, kteří bydlí v okolních krajích, zejména třeba v Praze, odkud to mají blízko (hodina jízdy). Pro členy z jiných koutů republiky je možnost využít spolujízdy a přijet třeba jedním vozidlem a tím ještě více podpořit klubové dění, kdy využijí vzájemných kontaktů na sociální síti Facebook, napíší vzkaz na poptávku/ nabídky spolujízdy do pozvánky na Facebooku nebo po přihlášení do členské sekce na klubovou nástěnku.

spolujizda

Sraz je uspořádán s ohleden na rodinnou peněženku!

Mapy a vzdálenosti

brezka

Celková dostupnost z vybraných měst

Trasa Jičín - Březka (neuvěřitelných 8 km)

hradec

Trasa Hradec Králové - Březka (krásných 59 km)

praha2

Trasa Praha - Březka (luxusních 87 km)

usti

Trasa Ústí nad Labem - Březka (běžně dostupných 110 km)

Přihlášky

Přihlášky prosím posílejte prosím včas, nejlépe ještě dnes na e-mail předsedy klubu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

V přihlášce uveďte, zda s Vámi ještě někdo pojede, např. PoloVWička (tz. celkový počet osob, dále ubytování zda v chatce, ve stanu, popř. ve vozidle), v jakém vozidle přijedete. Všichni obdrží zpětnou vazbu. V případě nadstardardních dotazů bude e-mail přeposlán organizátorům srazu. Počítáme s účastí až 20 vozidel.

Seznam přihlášených

visacky

 • organizátor srazu - člen eVWža (Polo), chatka, 1 postel
 • organizátor srazu - člen Skin a dcera NIKY (Polo 86c), chatka, 2 postele
 • předseda SantaLuck a asistenka Lucci (asistenční záchrannářské vozidlo), chatka, 2 postele
 • místopředseda FTAK a Žaneta, Alička, babička (Peugeot), 4 postele
 • místopředseda Pavlík (Polo 6N1), chatka, 1 postel
 • člen Cabbie a PoloVWička Denča (CrossPolo), chatka, 2 postele
 • členka Kamilga (Polo 6N2), spát nebude
 • budoucí členka Andrejka - kamarádka od Kamilgy (Polo), spát nebude
 • budoucí členka Kačenka - kamarádka od Kamilgy (Polo), spát nebude
 • člen Sumec (Polo 9N), spát nebude
 • člen PAJJA (Polo 6N1), spát nebude
 • člen Dobrman111 a PoloVWička (Polo MK1), spát nebude
 • člen Kepos (Polo 9N), chatka, 1 postel
 • členka Máma, chatka, 1 postel
 • člen Dave (Polo 6N) a PoloVWička Jolana, spát asi nebudou

Moc se těšíme na viděnou!

Klasická pravidla: Žádná jízda pod vlivem alkoholu, zákaz hlasité hudby z aut v nočních hodinách, žádné hrabání pneumatikami. Za těch 13 let tato pravidla vždy ctíme a dodržujeme a tudíž všechny naše srazy proběhly vždy v naprostém pořádku.

 

Tagy: polo, Evžen, Sraz, Pozvánka, Prachovská osma, Skin

Přihlášení