Pozvánka na sraz s botatým programem od Chemical Guys - 29.10.

Ve spolupráci se společností Trieste a. s. - naším klubovým partnerem je v sobotu 29. října od 15.00 hod. pořádán společný sraz pod názvem "Konec tepla/ Začátek zimy", který je spojený s HALLOWEEN PARTY. Sraz se uskuteční na adrese U Měšťanského pivovaru 1327/3, Praha 7-Holešovice. Připraven bohatý program!

Přijeďte se naposledy rozloučit s motoristickou sezónou, kdy se na místě společně setkají členi jak našeho Polo clubu, tak i dalších klubů. Parkovací místo je omezeno pro 40 vozidel (dle informací se má sjet až 100 vozidel!) Pro náš klub budeme rezervovat 8 míst, avšak je nutné přijet včas před zahájím samotné akce.

Oficiální plakát a program

plakat

Tým Chemical Guys Vás dále zve na Halloween Party by Chemical Guys Prague, která se bude konat ve stejný den jako Ukončení sezóny 2K16. V tento den proběhne vyhlášení soutěže o nejlepší masku, která v tento den přijde! Pomalovat se můžete prakticky jakkoliv, protože bude Halloween, to znamená že meze se opravdu nekladou. Nejšílenější a zároveň nejlepší kostým získá speciální balíček od Chemical Guys a ,,nasranou dýni" jako dárek pro pokračování na noční jízdu s NOFT ve 22:00

halloween

Předseda Volkswagen Polo clubu dodává, že na místě bude k vidění řada naleštěných vozidel (nejen Polo) a jako klub na tomto srazu rozhodně chybět nesmíme. Budete mít všichni možnost se navzájem mezi sebou seznámit a podebatovat. Přijeďte podpořit tuto akci Vaší účastí. Těšíme se na Vás!

polo

Foto zaparkovaných vozidel Polo při uskutečněném srazu Detaling Day s Chemical Guys v Praze

Za Volkswagen Polo club se na sraz přihlásil:

  • předseda klubu SantaLuck + 1 (klubové asistenční vozidlo - parkuje mimo areál)
  • člen Sumec (Polo 9N)
  • kdo další?

Již úspěšně uskutečněné akce s partnerem Chemical Guys:

Připravené vzdělávací kurzy a naše reportáže z nich:

 

Tagy: Chemical Guys, Praha

Přihlášení