Čest památce klubovému vozidlu Polo člena Evžena

Při sobotní cestě na oficiální sraz vozidlel Volkswagen na letiště Hosín u Českých Budějovic vážně havaroval člen Evžen. Jeho výstavní "dvojkové" Polo mělo nehodu s kamionem, kdy se následně přetočilo přes střechu a zůstalo totálně poškozené mimo vozovku.

rozlouceni2

S touto smuteční zprávou nás bezprostředně na srazu informoval člen Skin, kde Evžen měl po jeho boku vystavovat jeho Polo ve výstavní flotile. Na srazu po uskutečněných telefonátech se členem Evženem a po uctění památky jeho klubového vozidla jsme mezi členy vybrali peníze, za které ve stránku Volkswagen Lifestyle byla zakoupena krásná GTI peněženka. Za zbytek peněz jsme v klubovém butiku Volkswagen clubu pořídili model Polo v měřítku 1:43, kdy pořadatelé po vyslyšení této události přidali ještě kalendář rallye WRC.

pozdrav

Ještě v sobotu večer člen Skin převezl tašku s hodnotnými dárky a srdečnými pozdravy Evženovi do nemocnice, kam byl následně z jeho domova hospitalizován.

rozloceni3

Můžeme vzkázat, že člen Evžen je již v domácím ošetřování a potají z jeho postele přemýšlí nad realizováním jeho dalšího projektu, avšak toto z jeho strany musíme nechat jako překvapení. Podotýkáme, že jeho Polo na srazech získalo řadu ocenění a v rámci našeho klubu je to velikou ztrátou. Člen Evžen patří mezi člensky nejstarší a je hrdý na to, čeho jsme jako Polo club za 12 let společně dosáhli. Jeho jménem mám vyřídit mnoho pozdravů a poděkování za dárky ze srazu. Další informace jsou uveřejněny v recenzi na 12. oficiální sraz Polo clubu.

Fotogalerie - uctění památky

foto1
foto2
foto3
foto4
foto5
foto6

Související články

Autor: předseda SantaLuck

 

Tagy: polo, Evžen, nehoda, památka

Přihlášení