Grilování v Klokočkově Mlýně - reportáž

uvod

Informace o klubové akci nebo srazu

Datum konání: 06. - 07. srpen 2016 (sobota-neděle)

Lokalita: Hotel Klokočkův Mlýn a Rekreční chata Lesáky, Středočeský kraj

Počet osob: 7

Počet vozidel: 6, z to 3x Polo (2x GTI, 1x Harlekýn), 1x Golf IV, 2x Škoda

Poznámka: Hotel Klokočkův Mlýn | Rekreační chata Lesáky

Úvodem

Jako první klubové grilování v roce 2016 se uskutečnilo v malebné krajině Podblanicka, poblíž Městyse Načeradec (14 km od Vlašimi). Na začátek této recenze je důležité se zmínit, že v této lokalitě se již konal 10. oficiální klubový sraz pod názvem Putování na blanickými rytíři a grilování prasete pod názvem PraseTek IX

 

Sobotní a nedělní program

Organizace srazu se ujal člen Magic, který všem "klubákům" zajistil bezplatné ubytování na jeho rodinné chatě Lesáky. Na toto místo se nejdříve sjela naše klubová vozidla a proběhlo ubytování účastníků. Poté následovalo fotografování u vozidel a následný přesun do Hotel Klokočkův Mlýn, kde se konal hlavní večerní program. Odpoledne se počasí (jako vždy na srazu) zhoršilo, ale déšť naštěstí nevydržel dlouho, a tak jsme si mohli dopřávat venkovního posezení u grilu, na kterém se připravovaly různé dobroty.

 

pohosteni

 

Sem se poté sjeli členi Mustang Riders Clubu, což bylo pro nás určitým zpestřením. Po seznámení se s těmito členy jsme debatovali jak o jejich vozidlech s rozdílnou motorizací, tak našich "Poloautech", kdy jsme zjistili, že Polo ve verzi Harlekýn kdysi vlastnil jeden jejich člen a měl na něj hezké vzpomínky. V průběhu večera jsme navštívili i zdejší útulnou hernu, zahráli si kulečník a společně mezi sebou nerušeně podebatovali. Až do brzkých ranních hodin pro všechny vyhrával náš klubový DJ Spancer, kterého z našich srazů všichni známe a ke kterému rovněž rovněž jezdíme na klubové grilování.

 

mustangklub

 

Zasloužený odpočinek se odehrál na rodinné chatě Lesáky, který nám člen Mafic ještě připravil domácí toasty. Pro probuzení jsme se opět přesunuli na nedaleký Klokočkův Mlýn, kde pro nás byla připravena bohatá snídaně formou švédských stolů. Po vzájemném rozloučení jsme se vydali směr domov, kdy mezitím byla ještě krátká přestávka na pumpě ve Vlašimi a okouknutí vystaveného Magicova vozu Polo v bazaru.

 

spanilka

 

Závěrem

Velice děkujeme za podporu majitelům vozidel Polo (člence Melounek a Blondie a členovi Fanysovi). Na tomto srazu byla k vidění hned 2 "gétéíčka" a jeden ojedinělý Harlekýn. Dále děkujeme jak našemu klubovému DJ Spancerovi za perfektní realizaci hudebního večera s hromadou audio a vizuálních komponentů, což mělo vysoký ohlas, tak členovi hostiteli Magicovi za ubytování. Rovněž děkujeme personálu Hotelu Klokočkův Mlýn za bezvadnou spolupráci a pohoštění. Jako předsedovi je mi trochu je líto, že nebyla vyšší účast. Jednalo se o 78. klubovou akci za naší 12ti leté existence Volkswagen Polo clubu.

 

Autor

text: předseda SantaLuck

Fotogalerie (celkem 24 fotografií)

foto01
foto02
foto03
foto04
foto05
foto06
foto07
foto08
foto09
foto10
foto11
foto12
foto13
foto14
foto15
foto16
foto17
foto18
foto19
foto20
foto21
foto22
foto23
foto24

Tagy: polo, gti, Grilování, SantaLuck, Volkswagen Polo club, Chata Lesáky, Magic, Klokočkův Mlýn, Harlekýn, Mustang, Blondie, Melounek, Fanys

Přihlášení