Pozvánka na oficiální sraz Volkswagen Polo clubu

Tímto si srdečně dovolujeme pozvat všechny členy a členky Volkswagen Polo clubu a dosud v klubu neregistrované majitele vozidel Volkswagen Polo na společný oficiální sraz, který se uskuteční ve spolupráci s Volkswagen clubem ve dnech 26. až 28. srpna 2016 na letišti Hosín u Českých Budějovic.

Slovo předsedy klubu

Bude se jednat již o 79. klubovou akci v rámci 12ti leté extistence našeho Polo clubu. Letošní sraz bude oproti těm našim "komorním" ojedinělý tím, že se bude konat ve spolupráci s Volkswagen clubem, jehož náš klub je rok dílčí součástí. Členi, kteří se již zúčastnili našich společných srazů, tak měli možnost se sami přesvědčit o bezvadné organizaci a bohatém doprovodném programu. Nyní, avšak ve velkém počtu, se sejdeme na letišti Hosín u Českých Budějovic, kde pro všechny fandy vozidel Volkswagen bude připravena komentovaná přehlídka vozidel účastníků na nájezdové rampě, prezentace současných i historických modelů, dále soutěže o nejhezčí vozy, tombola, simulátory nárazu a převrácení, testovací jízdy, sprinty na letištní dráze, koncert kapely Petr Bende & Band a atrakce pro děti a dospělé. Poslední prázdinový víkend si nesmíte nechat rozhodně ujít.

Oficiální sraz Volkswagen Polo clubu

foto klub

Archivní fotografie z početného oficiální srazu Volkswagen Polo clubu, který se rovněž konal na letišti. Nyní tento sraz proběhne s velice bohatým programem!

Každý rok se je pravidelně organizován klubový oficiální sraz Volkswagen Polo clubu a letos se uskuteční při vzájemné spolupráci s Volkswagen clubem a podporou společnosti Volkswagen. Každý správný "klubák" by se měl v rámci svého členství zúčastnit alespoň jednoho našeho klubového oficiálního srazu a tím podpořit klubovou základnu. Vedle připraveného programu budou mít všichni naši členi možnost seznámit se mezi sebou navzájem, předat na sebe kontakty (pro případ nouze při cestování na silnicích), podebatovat, vyměnit zkušenosti s vozidly Polo (na místě bude např. člen Evžen s jeho vynikajícími znalostmi zejména dieselových motorů), prodiskutovat rady a návody pro údžbu a opravy (něco menšího na místě opravit), prodat či vyměnit mezi sebou náhradní díly a sportovní doplňky apod. Pro naše vozidla v areálu bude vyhrazen prostor pro parkování tak, aby nedocházelo k míchání s jinými vozidly a my jsme měli možnost bít co nejvíce při sobě. Na místě bude předseda SantaLuck a technický tým, který pomůže vyhledat parkovací místo a seznámí Vás s ostatními členy.

Program srazu - sobota 27. srpna

10:00 Oficiální zahájení srazu a představení programu
10:00 – 18:00 Sprinty na letištní dráze
10:00 – 18:00 Testovací jízdy ve flotile vozů Volkswagen
10:00 – 17:00 Hlasování v soutěžích o nejhezčí automobil srazu, nejlepší lak, úpravu vozu
10:00 – 18:00 Komentovaná přehlídka vozidel účastníků na nájezdové rampě
10:00 – 18:00 Stánek s Volkswagen Lifestyle předměty a clubový butik
10:00 – 17:00 Clubová kancelář (informace, členství)
10:00 – 18:00 Volkswagen Maraton Edition caravan
10:00 – 18:00 Tiguan showroom
10:00 – 18:00 Stánek Chemical Guys (leštění a detailing vozů)
10:00 – 18:00 Výstava současných i historických modelů Volkswagen
10:00 – 18:00 Simulátor převrácení vozidla
10:00 – 18:00 Dětský koutek (skákací hrad, hřiště…)
14:00 – 18:00 Tombola (prodej lístků a výdej cen)
19:00 – 20:00 Vyhlášení výsledků v závodech na dráze a v soutěžích
20:30 – 22:00 Koncert kapely Petr Bende & Band
22:00 Ohňostroj
22:15 Reprodukovaná hudba

Klubová flotila

Náš klub se bude reprezentovat výstavní flotilou vozidel Polo, která se bude skládat ze všech modelových řad s dostupnými modifikacemi karoserie. Nyní Váš žádáme o Váš předběžný ohlas se zastoupením Vašeho vozidla Polo do této flotily. Vozidla budou vystavena vedle sebe s patřičnou medializací. Požadujeme však vozidla v co nejvetším zachovalém originálním provedení. Pro majitele vystavovaných vozidel je ze strany organizátorů srazu připraven dárkový balíček a vstupné zdarma (avšak je nutné předem uhradit vstupné v rámci registrace, které Vám poté bude vráceno).

flotila5

Zastoupení vozů Polo do srazové flotily: Evžen Holman (86 Coupé), Jan Pavlů (86 Combi), Filip Žák (86C Coupé), Jozef Švík (6N - Harlequin), Adam Nesnídal (6N2), Martin Šťásek (9N), Miroslav Brabenec (9N3), Evžen Holman (9N3 CrossPolo), František Zemek (6C1 GTI)

Ostatní klubová vozidla budou parkována na společném parkovišti poblíž výstavní flotily.

Datum

26. až 28. srpna 2016 (žádáme příjezd klubových vozidel do výstavní klubové flotily již v sobotu v 08.30 hod. nebo nejlépe již v pátek).

Místo

Letiště Hosín u Českých Budějovic (Aeroklub České Budějovice - letiště Hosín, Letiště Hosín Hosín 109, 373 41 Hluboká nad Vltavou)

 

Registrace

Z důvodu, že se jedná o společný mezinárodní sraz automobilů značky Volkswagen, který je pořádán jak pro členy našeho klubu, tak zároveň Brouk klubu České Budějovice, Brouk clubu Blansko, Brouk klubu Jeseník, Bus klubu Praha, Transporterclubu, Passat clubu, Beetle clubu nebo Touareg clubu, lze registraci uskutečnit pouze na oficiálních stránkách Volkswagen clubu ZDE

VSTUPNÉ: Registrace a platby probíhají předem, každý obdrží jmenovitou vstupenku. Vstupné 250 Kč za dospělou osobu a 100 Kč za sprinty na letištní dráze. Pro všechny spolujezdce/spolujezdkyně do osmnácti let je vstupné na sraz zdarma.

REGISTRACE NA SRAZ

Všichni účastníci s vozidly Polo budou následně uveřejněni v níže uvedeném seznamu.

Kdo se v rámci Volkswagen Polo clubu již přihlásil a uhradil srazový poplatek?

 • Lukáš Hanák, SantaLuck (zakladatel a předseda Polo clubu, dílčí organizátor srazu)
 • David Nádvorník (člen Dave - vozidlo 6N1) - srazový poplatek již uhrazen
 • Evžen Holman (člen Evžen - vozidlo 86 coupé, vystavuje Polo ve výstavní flotile) - srazový poplatek již uhrazen
 • Jan Pavlů (člen Skin - vozidlo 86 kombi, vystavuje Polo ve výstavní flotile) - srazový poplatek již uhrazen
 • Fillip Žák (člen Zakyn - vozidlo 86C coupé, vystavuje Polo ve výstavní flotile) - srazový poplatek již uhrazen
 • Jozef Švík (člen Hades- vozidlo 6N ve výstavní Polo flotile, vystavuje Polo ve výstavní flotile) - srazový poplatek již uhrazen
 • Adam Nesnídal (člen Adis - vozidlo 6N2 ve výstavní Polo flotile, vystavuje Polo ve výstavní flotile) - srazový poplatek již uhrazen
 • Martin Šťásek (člen Sumec - vozidlo 9N ve výstavní Polo flotile, vystavuje Polo ve výstavní flotile - srazový poplatek již uhrazen
 • Miroslav Brabenec (člen MirBra - vozidlo 9N3, vystavuje Polo ve výstavní flotile) - srazový poplatek již uhrazen
 • František Zemek (člen Fero - vozidlo 6C1 GTI, vystavuje Polo ve výstavní flotile) - srazový poplatek již uhrazen
 • Jiří Stropek (člen Snowman - vozidlo 6N1) - srazový poplatek již uhrazen
 • Denisa Floriánová (členka Deni - vozidlo 6R) - srazový poplatek již uhrazen
 • Jiří Kraus (člen Krausany - vozidlo 6N2) - srazový poplatek již uhrazen

Dosud neregistrovaní jako členi Volkswagen Polo clubu

 • René Gottschier (zatím neregistrovaný jako člen v Polo clubu) - srazový poplatek již uhrazen
 • Kateřina Straková (zatím neregistovaná jako členka v Polo clubu) - srazový poplatek již uhrazen
 • Zdeněk Petráš (zatím neregistrovaný jako člen v Polo clubu) - srazový poplatek již uhrazen
 • Jakub Čečák (zatím neregistrovaný jako člen v Polo clubu) - srazový poplatek ještě uhrazen

Čeká se na další aktualizaci dat.

Plakát

plakat oficialni sraz hosin

Hlavním pořadatelem je Volkswagen club s podporou společnosti Volkswagen. Veškeré informace nelaznete v oficiální pozvánce na stránkách Volkswagen clubu ZDE. Další informace rovněž naleznete na klubovém fóru ZDE.

Spolujízda

V případě, že máte zájem o sraz, ale Polo Vám např. zazlobilo a nelze jej včas dát dohromady, dejte o tomto ostatním vědět. Nabízejte mezi sebou rovněž POLOjízdu (spolujízdu) jedním vozidlem! Pokud nechcete jet sami z daleka, domluvte se rovněž mezi sebou na společné koloně. Členka Deni ze Znojma se zrovna poptává, kdo by se k ní připojil ať jede za sebou více vozidel. Nabídky sdílejte na našem facebooku ZDE, popř. na klubovém fóru ZDE.

polojizda

Odpovědi na Vaše důležité otázky

V kolik hodin začíná hlavní program?

Oficiální sraz bude oficiálně zahájen v sobotu v 10.00 hod. Z tohoto důvodu by nutné mít již Vaše vozidla Polo zaparkována v areálu. Nezapomeňte, že se před areálem mohou tvořit velké kolony a nebude možné zajistit upřednostění průjezdu. V případě, že vystavujete vozidlo v klubové Polo flotile, je nezbytně nutné být na srazu nejlépe již v 08.30 hod. nebo již v pátek.

Rád bych chtěl mít vystavené vozidlo v Polo flotile. Co mám proto udělat?

V první řadě je nutné mít vozidlo schválené předsedou Volkswagen Polo clubu. Stačí jej oslovit na jeho e-mailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Pokud v této flotile bude ještě volné místo, budete do ní zařazeni. Následně je však důležité se zaregistrovat na sraz pomocí online formuláře (viz. registrace) a do kolonky "Vlastní poznámky" napsat vzkaz: "Polo flotila - účast klubu. Schválenou předsedou". Pro majitele vystavovaných vozidel je ze strany organizátorů srazu připraven dárkový balíček a vstupné zdarma (avšak je nutné předem uhradit vstupné v rámci registrace, které Vám poté bude vráceno). Je nutné, aby vystavovatele klubové flotily byli na místě po celou sobotu.

Jak je řešeno spaní?

V prvé řadě je to umožněno v areálu ve vlastních stanech nebo ve vozidlech. Dále na letišti je možnost ubytování v omezené kapacitě. V blízkosti letiště je možnost individuálního přespání v různých penzionech a hotelech (Barborka - 6km, Podhrad - 7km, Parkhotel Hluboká - 8km, Štekl  8km...). Momentálně řešíme hromadné ubytování pro naše členy a informace vyvěsíme co nejdříve.

AKTUALITA

Z důvodu, že kapacita ubytovacího zařízení na letišti Hosín, kde se bude konat sraz je ze strany naplněna (údajně bylo pouze 40 míst) a majitelé vozů VW Transporter řeší ubytování ve vlastních vozidlech, je možnost se ubytovat buď ve vlastních stanech, či ve vozidlech (má být teplé počasí). Ovšem, člen Sumec (kontakt: Martin Šťásek, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) nyní pro Vás, co pojedou na sraz a mají zájem o postel, vyjednává pension nedaleko tohoto srazu. Bude se jednat o pension v obci Lišov. Ceny neznám a komfort rovněž ne, ale jeho bratr zde byl před časem ubytovaný a může jen doporučit, neboť s majitelem pensionu je v kontaktu. Dejte prosím vědět Martinovi na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. kdo by z Vás měl zájem o ubytování, a to prosím včas. Rád bych, abyste na srazu byli všichni spokojení, hlavně ti, kdo budou od pátku do neděle.

Jak je řešeno občerstvení a toalety?

V areálu bude řada prodejních stránků s občerstvením a toaletami.

 

Předseda Lukáš Hanák alias SantaLuck

 

 

Tagy: polo, Volkswagen club, oficiální sraz, Volkswagen Polo club, Letiště Hosín, Kapela Bende, Sprinty, Soutěže, Flotila

Přihlášení