Odcizené klubové Polo Variant bylo vypátráno!

Původní žádost o pomoc při pátrání po odcizeném klubovém vozidle

Dne 10.8.2019 v 17.43 hod. mi bylo odcizeno milované zelené pólíčko, trojková verze v kombíku r.v. 1998, RZ: 1SP 4689, VIN: WVWZZZ6KZWR584792 Stalo se to u čerpací stanice benzina Beranka na hradecké dálnici z prahy ve směru na Hradec Králové, je to asi 3. kilometr. Prosím o pomoc po jeho pátrání, než ho někdo rozebere a střelí na náhradní díly. Samotné auto nemá velkou finanční hodnotu, o to větší má hodnotu duševní. To auto zbožňuji a představa, že už ho nikdy neuvidím, mě dohání k šílenství. Pokud můžu poprosit, koukejte v okolí Úvaly-Jirny-Zeleneč-Šestajovice-Nehvizdy, to jsou nejbližší exity za zmíněnou benzínkou. Popřípadě tedy Praha-východ, od Černého mostu přes Počernice a tak dále. Kromě zelené barvy a kombíkové verze jsou poznávací znaky: začerněné logo VW na masce a kufru, zelené reflexní pásky na zadní liště zahrádky a samolepka snowboardisty v horním rohu předního skla na straně u spolujezdce, blinkr levého zadního světla má bílou barvou nápis 'Polo K.' z vrakáče. Mockrát děkuji, kdyby ho někdo zahlédl, prosím ozvěte se. Na vozidlo již bylo vyhlášeno pátrání Policií České republiky.

Prosba od našeho člena Sha77at v době jeho odcizeného vozidla 

Zdravím spřátelené Pólisty!
Dne 10.8.2019 v 17.43 hod. mi bylo odcizeno milované zelené pólíčko, trojková verze v kombíku r.v. 1998, RZ: 1SP 4689, VIN: WVWZZZ6KZWR584792 Stalo se to u čerpací stanice benzina Beranka na hradecké dálnici z prahy ve směru na Hradec Králové, je to asi 3. kilometr. Prosím o pomoc po jeho pátrání, než ho někdo rozebere a střelí na náhradní díly. Samotné auto nemá velkou finanční hodnotu, o to větší má hodnotu duševní. To auto zbožňuji a představa, že už ho nikdy neuvidím, mě dohání k šílenství. Pokud můžu poprosit, koukejte v okolí Úvaly-Jirny-Zeleneč-Šestajovice-Nehvizdy, to jsou nejbližší exity za zmíněnou benzínkou. Popřípadě tedy Praha-východ, od Černého mostu přes Počernice a tak dále. Kromě zelené barvy a kombíkové verze jsou poznávací znaky: začerněné logo VW na masce a kufru, zelené reflexní pásky na zadní liště zahrádky a samolepka snowboardisty v horním rohu předního skla na straně u spolujezdce, blinkr levého zadního světla má bílou barvou nápis 'Polo K.' z vrakáče. Mockrát děkuji, kdyby ho někdo zahlédl, prosím ozvěte se. Na vozidlo již bylo vyhlášeno pátrání Policií České republiky. S pozdravem Ondra Šabata alias člen Sha66at, mobil: 725 089 954 

Informace od našeho člena Sha77at po nalezení jeho vozidla 

Dnes odpoledne 20.08.2019 se našlo moje milované zelené Políčko! Tímto děkuji všem zúčastněným za pomoc při pátrání. Bohužel bylo odcizeno místním narkomanem a zlodějem aut, zneužito, rozbito a zanecháno v poli u Českého Brodu. Interiér jak po výbuchu, vykradené, zdemolované. O exteriéru ani nemluvím, vypadá jako po demoličním derby. Skoro všichni mi doporučují auto vzít na vrakoviště a zamávat šátkem. Ještě nevím co si s tím počnu, čert vem odcizené věci, bohužel ale vzhledem ke stáří vozidla se k opravě nikdo nemá. Jen pro orientaci - bourané zepředu, rozbitý nárazník, vymlácené mlhovky, rozbité oba prahy, promáčknutá podlaha, proražené zadní kolo a rozbitý disk, rozbitý výfuk, utržená ruční brzda.

Veliká prosba od našeho člena Sha77at - pomožme mu najít vhodné řešení této situace!

V první řadě chci znovu poděkovat za zájem, pomoc a podporu v celé situaci. Velmi si toho vážím. Fotky žádné zatím bohužel nemám, při nálezu silně pršelo a celkový šok vytěsnil jakékoli myšlenky na dokumentaci. Bohužel policie odmítla fotografie sdílet, prý nesmí. Včera jsem byl ještě na dálničním oddělení podepsat nějaká lejstra, mají celý tlustospis o pachateli a všech škodách co napáchal. Auto teď momentálně u sebe nemám, ale co nejdřív za ním zajedu a eventuelně něco vyfotím. Zatím vůbec nevím co s ním, jak se k celé zoufalé situaci postavit. Technickou máme do dubna 2020 a už vloni jsme poslední prohlídkou skoro neprošli. V první řadě asi potřebuji odborný posudek, jak je poškození silné a nakolik opravitelné. Políčko mám nejvíc rád, zároveň ale potřebuji spolehlivého kombíka, kterému nevadí dlouhé i krátké prakticky každodenní trasy (mám ho ani ne 3 roky a najezdili jsme téměř 55 tisíc). Zároveň se zabíhám v nové práci v novém bydlišti a peněz není vůbec nazbyt. Bylo by super, kdybyste znali někoho v okolí Prahy, komu by se chtělo pustit se do staré 6Nky. Jen nevím jestli má ještě cenu do takto poškozeného auta investovat značnou částku v tak krátkodobém horizontu užití. Popřípadě neznáte-li někoho, kdo by si ho vzal na náhradní díly, aby nemuselo jít hned do šrotu. Kdybych se rozhodl pro obnovu, padlo by do toho hodně peněz, což bych asi časem zvládl. Napište mi prosím názor, zda-li má ještě cenu uvažovat o náročných opravách, nebo někomu auto nabídnout na náhradní díly. Popřípadě nějaký jiný způsob řešení. S pozdravem Ondra Šabata alias člen Sha66at, mobil: 725 089 954, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Doplnění informací

Člen Sha77at doplňuje: Nejhůř je na tom předek, i když z těch fotek se to skoro tak strašně ani nezdá. Podvozek se mi nafotit vzhledem k vysoké trávě nepovedlo, ale aspoň pro představu. Škoda že policie nemůže poskytnou fotky z místa nalezení, kdy Polo je zahrabané v rozbahněném poli s proraženým kolem. To byl obraz k pláči. To nejhorší jsem sundal, abych mohl vyjet aspoň na silnici, ale různé zbytky bláta, trávy a obilí za stěračemi (i v motoru) jsou ještě patrné, stejně tak jako vymlácený a zablácený interiér.

foto01
foto02
foto03
foto04
foto05
foto06
foto07
foto08
foto09
foto10
foto11

Tagy: Odcizené Polo, 1SP 4689, nalezeno, pomoc

Přihlášení