Představení nové generace Polo s výstavou našeho klubového vozidla

Nové Polo šesté generace bylo oficiálně představeno v České republice a u této příležitosti v průběhu měsíce listopad 2017 byl souběžně vystaven i náš klubový veterán. Tímto vedení Volkswagen Polo clubu děkuje jeho majiteli, Ondřeji Vrkočovi alias žamberskému členu Dobrmanovi111 za výtečnou spolupráci se společností Porsche Česká republika, s.r.o. v zastoupení pana Karla Hrabáka a kreativní a full servisovou reklamní agenturou Beans v zastoupení pana Ing. Petra Kráčmery, kdy jeho Polo bylo k vidění na produktovém tréningu a tiskové konferenci v Praze a dále v Jihlavě.

polo2

Klubový veterán takto na podvalníku překonal různě dlouhé vzdálenosti, kdy však o něj bylo ze strany pořadatelů akcí náležitě postaráno a následně se jeho šťastný majitel s ním, po tak dlouhé době, opět setkal. Ondra sděluje, že je pro něj ctí, že mohl takto reprezentovat náš klub a předseda klubu, SantaLuck, dodává, že se vážíme všech, co se řádně starají o jejich vozidla, zejména o takto ročníkově staré, které je udržují v náležité technické kondici a co nejvíce v jejich původním stavu. Doufejme, že naši členi v co nejbližší době posilní řady veteránů a budou mít možnost ukázat své drahocenné kousky stejně tak, jako právě člen Dobrman111. Již nyní máme informace o tom, že světlo světa má spatřit, v České republice ojedinělé, Polo 2. generace ve verzi E-formel!

Fotogalerie

foto01
foto02
foto03
foto04
foto05
foto06

Související články:

Autor: předseda SantaLuck

Tagy: Praha, Dobrman111, výstava, Nové Polo, prezentace, Jihlava

Přihlášení