Bonbónové pokušení člena Sumce v Lysé nad Labem - reportáž

foto2

Ve dnech 10 až 12. listopadu 2017 na výstavišti v Lysé nad Labem proběhl další ročník tradiční výstavy Autosalon, TUNING SHOW a RYCHLÁ KOLA.  V rámci Autosalonu byla k vidění spousta vozů téměř všech značek, ukázky závodních automobilů, nákladních aut a motorek. Zájemci zde mohli vidět spoustu novinek, například Seat Arona, Škoda Karoq a hlavně národní výstavní premiéru nového Volkswagenu Polo.  Exponáty byly celkem ve čtyřech halách i na venkovní ploše, kde byly k vidění i ukázky ploché dráhy a dalších závodních speciálů. Také zde měla stánek Policie ČR, kdy byly ukázky jejich vozového parku. Výstavu za tři dny shlédlo přes 16 tisíc návštěvníků, kteří mohli spatřit také například Liaz Martina Macíka z Dakaru, Seat Leon Cup Racer - čerstvého mistra Evropy Petra Fulína a třeba i vozidla nominovaná do soutěže Auto roku 2017. Cílem podobných akcí je ukázat široké veřejnosti nejen osobní a užitkové vozy, ale i zobrazit průřez všemi směry motoristického sportu. V samostatné sekci Tuning Show se představily vozy, které se pravidelně zúčastňují tuzemských i zahraničních soutěží.

sumec

Za Volkswagen Polo club nás reprezentoval Sumec s jeho upraveným vozem POLO 9N, které jen za letošní rok získalo řadu ocenění. Sraz navštívilo také několik členů, například Vendy a Lojza. Oproti loňskému roku se výrazně zlepšilo chování návštěvníků, ubylo všemožné „osahavání“ vystavených exponátů a sedání do vozů. Všichni, kteří shlédli expozici, mohli volit nejlepší auto a také nejlepší aranžmá. Zde bylo vybráno TOP 10 vozidel a tři aranžmá. Dále volila také odborná porota a vybrala tři nejlepší vozy a nejlepší detailing. 

foto3

V neděli proběhlo vyhlášení výsledků všech kategorií. V nabité konkurenci získal skvělé 10. místo náš člen Sumec s jeho vozem Polo 9N. Zde nesmíme připomenout jeho bonbónové pokušení po návštěvníky, kdy sladkosti byly připraveny všude možně. Jen občas bylo úsilím je získat. O ocenění mu srdečně blahopřejeme a budeme se těšit na příští ročník, již 11. v pořadí.

Autor: SantaLuck, Sumec, foto: Sumec, Jiří Hozák

Související články

Tagy: polo, Tuning, Sumec, Lysá nad Labem, Vítězství

Přihlášení