Uvítání zimy s Halloween Party u Chemical Guys - reportáž

Informace o klubové akci nebo srazu

Datum konání: 29. říjen 2016 (sobota)

Lokalita: Praha 7-Holešovice, ul. U Měšťanského pivovaru 3

Počet osob: 5 za Polo klub

Počet vozidel: 3x Polo club (6N1, 9N a asistenční klubové vozidlo)

Poznámka: akce Konec tepla/ Začátek zimy spojená s Halloween Party

 

Úvodem

 

foto2

 

Dne 29. října 2016 od 15.00 do 21.00 hod. se na adrese ul. U Měšťanského pivovaru 1327/3 v Praze 7-Holešovicích konala akce pod názvem "Konec tepla/ Začátek zimy", která byla navíc obohacena o Halloween Party. Akci pro spřátelené kluby zorganizoval Tibor Maňas a jeho tým ze společnosti TRIESTE a.s., kdy z jejich strany na uvedené adrese je provozována certifikovaná odborná škola v oblasti autodetailingu pod hlavičkou SMART DETAILING UNIVERSITY (profesionální autodetailing, profesionální leštění laků, korekce laků a čištění interiérů) za využití nanotechnologie CHEMICAL GUYS, což je jedno ze světově největších a nejmodernějších rekvalifikačních vzdělávacích zařízení v této oblasti. O těchto probíhajících školících kurzech jsou na našich strákách uveřejněny články v sekci Vzdělávací kurzy Smart Detailing University a srazy Chemical Guys.

 

foto2

 

Po slavnostním zahájení akce Tiborem, který do mikrofonu představil jednotlivé návštěvníky a jejich vozidla, což zcela určitě pomohlo odbourat počáteční anonymitu, na nás čekal rozpálený gril s možností výběru z pikantní krkovičky a kuřecích prsíček a fotografování s hosteskami Denisou a Deniskou. Jménem pozvaného Volkswagen Polo clubu se akce zúčastnil předseda SantaLuck s klubovou asistetkou Lucci, člen Sumec, členky Blondie a Melounek. Naše členky zde navíc reprezentovaly svůj dívčí klub pod názvem GirlsWithCars_, kdy na zádech jejich oblečení jsme obvidovali motivy s vozy Polo. Dále nesmíme zapomenout sdělit o účasti Honzy Bečičky z Volkswagen clubu, jehož náš klub je součástí.

 

foto6

 

foto1
foto2
foto3
foto4
foto5
foto6

 

Po společné debatě jsme se přesunuli z parkoviště do do vnitřích prostor provozovny, kde byl připravena prezentace s názornou ukázkou (clayování, voskování a leštění, ochranné nástřiky na problematické části poběhů, péče o disky a pneumatiky), kdy se mnozí z účastníků poprvé dozvěděli, jak správně připravit lak karoserie na přicházející náročné zimní období.

 

foto4

 

foto1
foto2
foto3
foto4
foto5
foto6

 

Jelikož se zjistilo, že i tak sebé lépe přistavené vozidlo je neustále místy ušpiněné (vůbec tomu tak nebylo), tak na plac nastoupily obě hostesky Denisky a odehrála se vytoužená Sexy Girls CarWash s Laser Show. Všude bylo hodně mydlinek a panovala super přátelská nálada.

 

foto5

 

foto1
foto2
foto3
foto4
foto5
foto6

 

V rámci organizace se pečlivě myslelo i na sebemenší detaily v rámci halloweenské výzdoby, avšak záhy se zjistilo, že v samotné soutěžní disciplíně se nezúčastnilo více masek, přestože o tomto byla uveřejněna informace na oficiální pozvánce. Oči návštěvníků srazu však mohly tak zaregistrovat menší strašení kostlivce se svítící hůlkou a pavoučí ženy s vyřezávanou dýní v podání předsedy Volkswagen Polo clubu a jeho klubové asistentky. Dále zde byly přítomné ještě dvě pomalované děti s dospělým doprovodem, které se nám nepodařilo bohužel zadokumentovat.

 

foto3

 

foto1
foto2
foto3
foto4
foto5

 

Závěrem: členi Volkswagen Polo clubu se rozloučili krátce po 20. hodině a odjížděli směrem domov. Někteří až do Hradce Králové a Brna. O tom, že se někde v Praze v pozdních hodinách měla odehrát neohlášená tuning párty, nemá s tímto poklidným srazem nic společného.

 

Autor a foto

text: předseda SantaLuck


Související články:

Tagy: polo, Volkswagen club, Chemical Guys, Hostesky, Tibor Maňas, Halloween Party, Tieste, Tuning

Přihlášení