Grand Opening Chemical Guys prodejny

Společnost Trieste, a.s., partner Volkswagen Polo clubu, která pod hlavičkou odborné školy Smart Detailing University pravidelně pořádá pro naše členy vzdělávací kurzy, otevřela svoji novou pobočku. Při této příležitosti se dne 21. května 2016 konala akce pod názvem Grand Opening Chemical Guys prodejny v Praze. V rámci slavnostního dne mezi pozvanými osobnostmi byl i předseda Volkswagen Polo clubu Lukáš Hanák alias SantaLuck. Tato akce se odehrála v areálu provozovny s bohatým doprovodným programem, kdy hosté obdrželi jak pitný režim, tak občerstvení v podobě grilovaného masa. Kromě naleštěných vozidel byla k vidění i řada půvabných hostesek na hodně vysokých podpadcích. Jako hlavním bodem programu za účasti hostů a dalších partnerů bylo přestřižení slavnostní pásky Tiborem Maňasem s přípitkem sektu. V rámci dalšího programu si účastníci mohli vyzkoušet leštění kapoty orbitální bruskou nebo odehrát přátelský turnaj v pokeru za bezplatné žetony v rámci pozvánky, kdy vítěz obdržel hlavní cenu vosk Vintage Classic Paste Wax v ceně 2 tisíc korun, což je speciální přípravek vyrobený z přírodního Brazilského karnaubského vosku a výtažků z citrusových plodů pěstovaných pouze v Kalifornii pro dosažení brilantního lesku na jakémkoliv laku a jeho odstínu určený pro profesionály. Nyní, na adrese U Měšťanského pivovaru 1327/3, Praha 7-Holešovice je pro všechny detailisty otevřena prodejna s nezbytně nutným sortimentem se značkami Chemical Guys a Nanowax, kdy k tumuto dni pro všechny zájemce byly připraveny zajímavé slevy.

opening2

Tibor Maňas, jako hlavní lektor a vedoucí společnosti všem hostům sdělil prezentaci na Volkswagen Polo club a poděkoval všem za účast na tomto velkolepém dni. Předseda dodává, že tento den se stal opět klíčovým pro navázání bližší spolupráce mezi uvedenou společností a naším klubem. Nyní  se můžete těšit na 18. červen 2016, kdy na adrese U Měšťanského pivovaru 1327/3, Praha 7-Holešovice bude pořádán společný sraz s oficiálním Volkswagen clubem pod názvem Den s Chemical Guys, kdy na tento sraz je rezervace pro 5 klubových vozidel Volkswagen Polo clubu (celková účast až 40 vozidel z celého Volkswagen clubu) a účast již potvrdili: SantaLuck, Evžen a Fero.

Fotogalerie (celkem 30 fotografií)

foto01
foto02
foto03
foto04
foto05
foto06
foto07
foto08
foto09
foto10
foto11
foto12
foto13
foto14
foto15
foto16
foto17
foto18
foto19
foto20
foto21
foto22
foto23
foto24
foto25
foto26
foto27
foto28
foto29
foto30

Související články:

Tagy: Chemical Guys, Sraz, Nanowax, Tibor Maňas, SantaLuck, Praha, Grand Opening, Spolupráce, Vzdělávací kurzy, Detailling

Přihlášení