Pozvánka na sraz: Den s Chemical Guys 18.06.2016 od 10.00 hod.

Ve spolupráci se společností Trieste a. s., naším klubovým partnerem a oficiálním Volkswagen clubem, je v sobotu 18. června od 10.00 hod. pořádán společný sraz pod názvem "Detailing day s Chemical Guys". Náplní srazu je prezentace odborných rad a tipů v oblasti detailingu, ochrany laku, jeho korekce, leštění. Chybět nebudou ani názorné ukázky, veškeré přípravky a procesy si budete moct vyzkoušet. Všechno za uvolněné a přátelské atmosféry, kterou zpestří grilování a hostesky. Vzhledem k limitovanému množství vozů je nutné si místo rezervovat dopředu. Registraci můžete provést nejlépe ihned na e-mailu předsedy Volkswagen Polo clubu santaluckvolny.cz, kdy Vaše jméno bude zaevidováno na společné prezenční listině a u následně vchodu budete v tomto seznamu dohledatelní. Registrace předem je nutná kvůli počtu porcí masa na grilování. Maximálná počet účastnických vozidel je omezen na 24 a počet osob na 50. V rámci Volkswagen Polo clubu máme rezervováno 5 míst pro naše vozidla. Sraz bude probíhat v Praze v sídle společnosti na adrese U Měšťanského pivovaru 1327/3, Praha 7-Holešovice. Registrujte se a přijeďte si s námi užít sobotu plnou zážitků!

pozvanka chemicalguys program

Celkem se za Volkswagen Polo club na sraz zaregistrovalo 11 osob a 6 vozidel Polo

  • předseda klubu SantaLuck + 2 (klubové asistenční vozidlo Škoda Fabia - parkuje mimo areál)
  • místopředseda Pavlík (Polo 6N - parkuje v areálu)
  • člen Fero +1 (Polo 6C1 GTI - parkuje v areálu)
  • člen Zakyn (Polo 2F - parkuje v areálu)
  • člen Hell Fighter (Polo 2F - parkuje v areálu)
  • člen Magic (Polo 6N - parkuje v areálu)
  • členka MazlikVašek + 1 (Polo 6N - parkuje v areálu)

Vaše přihlášky zasílejte na e-mailovou adresu předsedy klubu santaluckvolny.cz, kdy Vám bude následně potvrzena rezervace místa! V případě vyššího zájmu se po domluvě s organizátory srazu místa navýší.

Předseda Volkswagen Polo clubu dodává, že na místě bude k vidění řada naleštěných vozidel (nejen Polo) a jako klub na tomto srazu rozhodně chybět nesmíme. Budete mít všichni možnost se navzájem mezi sebou seznámit a podebatovat. Přijeďte podpořit tuto akci Vaší účastí. Těšíme se na Vás!

Fotogalerie z uskutečněných kurzů (na bývalé adrese společnosti v Praze 9)

foto01
foto02
foto03
foto04
foto05
foto06
foto07
foto08
foto09
foto10
foto11
foto12

Související články

Vlákno na klubovém fóru Volkswagen clubu

Veškeré recenze na probíhající kurzy Smart Detailing University

Grand Opening Chemical Guys prodejny v Praze

Tagy: Volkswagen club, Chemical Guys, Smart Detailing University, Hostesky, Grilování, Leštěnky, Zábava, Pokec, Sraz, Pohoda

Přihlášení