Datum konání: 18. květen 2007, 19.00 - 21.00 hod.

Počet osob: 18

Počet vozidel: 12

Poznámka: -

Úvodem

Poprvé v historii našeho klubu jsme měli možnost změřit naše síly s klubem jiným. Byl to souboj v závodu motokár, který se konal v Kart Centrum Radotín (Praha), což je největší motokárová dráha v Evropě. Náš klub se utkal s RC klubem Dobříš!

Průběh akce

Vytvořili jsme dva týmy, přičemž každý tým byl složen z jezdců vlastního klubu. Odehrály se dva závody, kde na trať současně vyrazilo 12 motokár a každý závod trval 10 minut a bylo možno ujet až šest kol. Cena za jízdu byla 170 Kč. Povrch tratě je velice dobře upraven a je zde vytvořeno spousta různě složitých zatáček. Vlastní jízda byla proto velice napínavá a neobešla se bez menších kolizí, ale i tak jsme závod dokončili ve zdraví :-)

Poděkování

Děkuji za výzvu RC klubu Dobříš a za super přátelskou atmosféru a fair-play jednání během závodů. Za můj klub děkuji členovi Sebartovi a Swobimu za získání bodů za nejrychleji zajetá kola a pak hlavně všem, co se přijeli pobavit, zajezdit, podebatovat a pěkně zakončit páteční večer!