2007/06 Klubový turnaj v bowlingu

Informace o klubové akci nebo srazu

Datum konání: 22. červen 2007, 19.00 - 22.00 hod.

Lokalita: Relax Centrum (Praha 3)

Počet osob: 9

Počet vozidel: 4

Poznámka: -

 

Úvodem

Úplně poprvé jsme zorganizovali pro naše členy takové setkání, kterého se mohly rovnocenně zúčastnit i členky nebo naše PoloVWičky. Takže jsme vynechali oblíbené závody v motokárách a zvolili jsme klidnější sport, kde si jen tak nespálíte ruku o horký motor. Pro tuto událost jsem společně s naší členkou Terískem vybral Relax Centrum v Praze na Žižkově, které disponuje parkovacím místem uvnitř areálu a dále šesti bowling drahami. Mimo jiné jsou zde další atrakce jako Thajské masáže, kasino a restaurace, ale tento večer měli zrovna sanitární den. Spousta lidí přijelo vozidly, a tak se pilo nealko. Všichni co přijeli, tak se hry zúčastnili.

 

Průběh akce

Pro tuto akci jsme nejdříve včas rezervovali dvě dráhy a v pátek od 19 hod. jsme se rozdělili na dvě skupiny z nichž se stal vítězem ten, kdo získal nejvíce bodů. Byli zde i tací, kteří bowling hráli poprvé v životě a hodně nás překvapili se svými "strike" hody. Z nejdelší vzdálenosti sem přijela členka Nonie, až z Karlových Varů, která si nenechá žádné klubové setkání ujít. Hráli jsme celkem dvě hodiny, přičemž jsme odkouleli 4 kola. Ke konci hry bylo vidět, jak se každý zdokonaluje a výsledky byly hodně těsné. Bylo to super setkání, kde jsme se uvolnili po pracovním týdnu a mohli se opět setkat a společně pohovořit o všem možném. Po bowlingu jsme se rozloučili a malá skupinka (SantaLuck, Lucci, Nonie, Scooter a Verča) strávili noc u Scootera doma a dívali jsme se na nové klubové DVD. Na tomto turnaji vyhrál člen SwoBi a na druhém místě se umístila členka Terísek (PoloVWička SwoBiho). Třetí místa byla dvě a obdržela ho členka Nonie a dále Scooterova PoloVWička Verča se stejným počtem bodů. Ocenění za "Největšího žlábkaře" dostala Předsedova PoloVWička Lucci. Pro výherce byly připraveny diplomy.

 

Poděkování

Poděkování si zaslouží všichni co přijeli na toto setkání a dále členka Terísek, která zde měla funkci rozhodčího a společně se mnou toto setkání zorganizovala a členku Nonie osobně navedla přes celou Prahu, aby nezabloudila a v pořádku na místo dojela. Dále Terce děkujeme za fotografie!

 

Autor

předseda SantaLuck


Fotogalerie

sraz468
sraz469
sraz470
sraz471
sraz472
sraz473
sraz474
sraz475
sraz476
sraz477
sraz480
sraz481
sraz482
sraz483
sraz484
sraz485
sraz486
sraz487

Statistika

Počet akcí a srazů: 95

Celkový počet osob na všech srazech: 1844

Celkový počet vozidel na srazech: 1038

Nejvíce osob na srazu: 77

Nejvíce vozidel na srazu: 45

Přihlášení