2007/04 Pávov Mánia I

Informace o klubové akci nebo srazu

Datum konání: 27. - 29. duben 2007

Lokalita: autokemp Pávov u Jihlavy

Počet osob: 47

Počet vozidel: 23

Poznámka: -

 

Úvodem

Tento sraz byl v letošním roce jako první jako celo víkendová akce a uskutečnil se v autokempu Pávov, který je nedaleko Jihlavy. Organizace srazu se ujal člen SwoBi společně s naším klubovým kamarádem Ttech-manem (bývalým členem) a jeho příprava trvala necelé dva měsíce a proto byl výsledek jejich námahy hned znát. Jako předseda klubu si dovoluji tvrdit, že tento sraz patří mezi nejlepší uskutečněné za dobu existence našeho super klubu.

 

Recenze

Do kempu jsme se začínali sjíždět již v pátek v odpoledních hodinách až do pozdního večera. Někteří si dokonce vzali dovolenou a byli tu již od rána. Jelikož byl pátek, tak tomu odpovídala i hustota provozu na silnicích, ale i tak všichni přijeli v pořádku, a to z veškerých krajů naší republiky. Udělali nám radost i Slováci! Po příjezdu jsme se ubytovali na pokojích anebo se stavěly stany a poté jsme se vydali na sběr dříví pro večerní táborák. Po celou dobu byla možnost stravování v místní restauraci. Večer jsme společně seděli u ohně a PoloVWičky Lucci a Kačenka hráli na akordeón a kytaru. Opékali jsme buřty a pilo se pivo a jiné tekutiny. Druhý den ráno přijížděli další členi a debatovalo se o autech a prováděly se různé servisní práce. Po obědě jsme vyjeli na spanilou jízdu do Jihlavy, kde jsme se společně vyfotili a poté byla možnost udělat nějaký nákup v Tescu. Na pozdní odpoledne byla naplánovaná soutěž v jízdě na motokárách, což nemělo absolutní chybu a o legraci nebyla rozhodně nouze. Bylo zde pár karambolů a předseda SantaLuck si komplet opařil ruku o horký motor a člen Ftak měl čelní havárii a byl z motokáry katapultován. Sobotní večer probíhal obdobně jako ten páteční. V neděli ráno jsme pak opustili kemp a následoval odjezd. Po celou dobu bylo nádherné počasí, které se jen tak na našich srazech nevidí.

 

Závěr a poděkování

Jako předseda tímto vřele děkuji členovi SwoBimu a klubovému kamarádovi Ttech-manovi za organizaci tohoto bombastického srazu a za bezproblémový jeho průběh. Dále děkujeme členům "zo Slovenska" - Slamkovi a Berco X, že se také zúčastnili. Členovi Pavlíkovi za možnost připojení aut na VAG, členovi AlexR za počítání výsledků v soutěži "Motokáry", budoucímu členovi Sebartovi (Davidovi), že mi přivezl kalciovou mast na popáleninu, členovi Stepanovi a Elvisovému bráchovi Pavlovi za natáčení videa, a dále členu Draaczechovi za profesionální fotky a také všem, co přijeli na tuto víkendovou akci a určitě si odvezli nádherné zážitky! Ještě jednou všem velký díky! Váš předseda

 

Autor

člen Ttech-man a člen SwoBi


Fotogalerie

sraz208
sraz209
sraz210
sraz211
sraz212
sraz213
sraz214
sraz215
sraz216
sraz217
sraz218
sraz219
sraz220
sraz221
sraz222
sraz223
sraz224
sraz225
sraz226
sraz227
sraz228
sraz229
sraz230
sraz231

Statistika

Počet akcí a srazů: 94

Celkový počet osob na všech srazech: 1844

Celkový počet vozidel na srazech: 1038

Nejvíce osob na srazu: 77

Nejvíce vozidel na srazu: 45

Přihlášení