2006/12 Kladenský sraz

Informace o klubové akci nebo srazu

Datum konání: 9. prosinec 2006

Lokalita: Kladno, parkoviště mezi zimním a letním stadionem

Počet osob: 21

Počet vozidel: 19

Poznámka: -

 

Úvodem

Tento sraz organizoval člen Hell Fighter se členem Stepanem. Místo konání bylo na parkovišti mezi zimním a letním stadionem ve městě Kladno. Zpočátku jsme si mysleli, že na tento sraz přijede maximálně 5 vozidel, ale hluboce jsme se mýlili, neboť účast členů byla dosti velká, což nás hodně překvapilo. Tento sraz byl posledním v roce 2006. Přijeli sem členové s vozidly, které měli již zazimované, ale díky příznivému počasí se rozhodli pro tuto cestu, aby se naposledy mohli tedy sejít a strávit společně půlku dne, které nám opět zkazilo deštivé počasí.

 

Recenze

Kolem 11. hodiny se na toto parkoviště začala sjíždět vozidla a postupně jsme je řadili do všech možných míst v zákoutích tohoto parkoviště. Mezi starými členy klubu, co jezdí na srazy pravidelně, jsme se mohli seznámit i se členy novými! No a samozřejmě s jejich PoloVWičkami! Takže pokud by někoho náhodou omrzel pohled na hromady plechu stojících na gumových pneumatikách, tak se mohl poohlížet právě na ně. Na tomto srazu bylo o zábavu opět postaráno, neboť každý z nás neustále vymýšlel nějaké "Ftákoviny". Protože každý z nás dostal dříve nebo později hlad a člen Hell Fighter nic k jídlu nedovezl, tak jsem se společně přemístili (super spanilá jízda) do nedalekého Kauflandu, kde je MC Donald, kde byla ostuda náš všech na nejvyšší míru překonána. Hlavně u MC Drive, kam jsme chodili pěšky a znázorňovali vozidla.

 

Poděkování

Tímto děkuji členovi Hell Fighterovi a Stepanovi za zorganizování tohoto super srazu! Počasí jako obvykle na všech srazech bylo deštivé. Nádherná vozidla Polo byla opět k vidění a všichni členové se mohli opět po delším čase navzájem potkat. Nejen členové již v našem klubu déle působící, ale byla tu možnost se seznámit se členy novými anebo se členy, kteří přijeli na sraz klubu poprvé! Jsem velice rád, že jsou v našem klubu fajn pohodoví lidi a je vždy legrace a nikdy nejsme pro žádnou špatnost! Již teď se těším a na srazy v roce 2007!

 

Autor

předseda SantaLuck


Fotogalerie

sraz407
sraz408
sraz409
sraz410
sraz411
sraz412
sraz413
sraz414
sraz415
sraz416
sraz417
sraz418
sraz419
sraz420

Statistika

Počet akcí a srazů: 94

Celkový počet osob na všech srazech: 1844

Celkový počet vozidel na srazech: 1038

Nejvíce osob na srazu: 77

Nejvíce vozidel na srazu: 45

Přihlášení