2006/05 Letňany II

Informace o klubové akci nebo srazu

Datum konání: 13. květen 2006

Lokalita: Praha Letňany, parkoviště u obchodního centra TESCO & KIKA

Počet osob: 77

Počet vozidel: 45

Poznámka: -

 

Úvodem

Tento sraz byl uskutečněn jako první v tomto roce a proto byla účast klubových vozidel rekordním ze všech uskutečněných srazů. Místo konání se vybíralo dlouhodobě tak, aby bylo možno zaparkovat co nejvíce vozidel na jedné ploše a průběhem akce nebyl nikdo rušen či omezován. Dále v blízkosti parkoviště byla čerpací stanice s možností rychlého občerstvení či toalety. Počasí ze začátku bylo pěkné, ale později na naše kapoty dopadaly kapky velkého deště. Ale i tak jsme toto přečkali a sobotní den jsem si užili společně až do konce!

 

Recenze

Sraz se konal od 10.00 hod, avšak kvůli jeho organizaci byla na místě vozidla již o dvě hodiny dříve. Celý sraz se konal pod záštitou partnera klubu Kofola, a.s., díky kterému bylo o žízeň postaráno. Dále nás přijela navštívit partnerská firma Car HiFi Power z Liberce, aby nám ukázala aparaturu v jejich vozidle a naším členům mohli poradit se zástavbou audia či prodejem vhodných komponentů se slevou. Vozidla byla parkována vedle sebe dle barev pro lepší srovnávání úprav a hodnocení stylingu sportovních doplňků. Byly zde k vidění různé ročníky modelů od 86 Coupé až po nejnovější model Polo. Obdivovala se nejen vozidla členů, ale i také jejich PoloVWičky, kterých zde bylo rozhodně hodně. Po úvodním slovu předsedy klubu a představení jeho vedení postupně každý člen měl dostatek prostoru, aby ostatním o svém vozidle řekl maximum a předvedl různá sportovní vylepšení. Inu, po dlouhých zimních večerech vznikla řada úprav od exteriéru a interiéru, ALU kol, výfuků až po "vychytávky" jako klakson z Tatry 815. Během srazu se počasí zkazilo a před deštěm jsem se schovali do kavárny v obchodním domě Tesco. Kolem 17.00 hod jsme parkoviště opouštěli.

 

Závěr a poděkování

Jsem osobně rád, že se tato velká akce obešla bez jakýkoliv komplikací. Mám na mysli dopravní nehodu či újmu na zdraví či majetku. Velice si vážím všech členů, kteří respektují pravidla na srazech a svou ochotou pomoci druhému jako místopředsedovi klubu Onikovi, kterému se na místě porouchalo naftové čerpadlo a musel být domů odtáhnut členem Crhym. Již teď se můžeme těšit na 3. oficiální sraz klubu, který se bude konat v červenci! Srazu se zúčastnilo 45 vozidel Polo!  Poděkování si zaslouží vedení Obchodního centra TESCO za umožnění parkování vozidel na parkovišti, společnost KOFOLA, a.s. za poskytnutí bezplatného občerstvení pro všechny členy, firma Car Hifi Power.

 

Autor

předseda SantaLuck


Fotogalerie

sraz342
sraz343
sraz344
sraz345
sraz346
sraz347
sraz348
sraz349
sraz350
sraz351
sraz352
sraz353
sraz354
sraz355
sraz356

Statistika

Počet akcí a srazů: 94

Celkový počet osob na všech srazech: 1844

Celkový počet vozidel na srazech: 1038

Nejvíce osob na srazu: 77

Nejvíce vozidel na srazu: 45

Přihlášení