2015/12 Vánoční sraz (TESCO & SESTERNA bar)

Informace o klubové akci nebo srazu

Datum konání: 12. prosinec 2015 (sobota)

Lokalita: Praha (Letňany a Vinohrady)

Počet osob: 16

Počet vozidel: 8, z to 4x Polo

Poznámka: -

Úvodem

Na oslavu 12. výročí založení Volkswagen Polo clubu byl zorganizován vánoční sraz, který byl rozdělen na dvě na sebe navazující etapy. První etapa byla motorizovaná, která se uskutečnila na veřejnosti přístupném parkovišti KIKA & TESCO Praha v Letňanech a druhá etapa pokračovala v SESTERNA Baru v pražských Vinohradech, kdy jsme posěděli u piva.

Motorizovaný sraz

V sobotní odpoledne jsme se sjeli na parkovišti v Letňanech, kde cílem srazu bylo především společně podebatovat u našich vozidel. Na místě člen Elvis pomohl členovi Kutílkovi opravit dveře u jeho vozu Polo a dále jsme se seznámili s naším novým členem Snakym. Nejdelší vzdálenost na sraz překonal člen Zakyn až z Jihočeského kraje. Členskou základnu přijel rovněž podpořit i klubový DJ Spancer. Po několika hodinovém postávání u vozidel jsme se rozhodli navštívit nedaleký obchodní dům a načerpat síly, kde jsme s nákupy strávili nějakou dobu. Při návratu zpět k vozidlům zavládla panika u člena Magica, který nemohl najít klíče od jeho auta. Magic však před odchodem z parkoviště zanechal klíče v zapalování u jeho odemčeného auta se stáhnutým okénkem, kde dále nechal i puštěné rádio. Na srazu bylo dále zjištěno, že člen Sumec na tento sraz přijel v jednom autě se členkou MazlíkemVaškem (Zuzkou) a dále ze všeho vyplývá, že oba dva se dali dohromady již na předchozím klubovém grilovacím srazu PraseTek IX., kde se poprvé vůbec setkali. Takže tu máme další krásně nově vznikající klubový vztah :-) Na srazu nebylo o legraci nouze.

Fotogalerie

foto01
foto02
foto03
foto04
foto05
foto06
foto07
foto08
foto09
foto10
foto11
foto12
foto13
foto14
foto15
foto16

PiVWní sraz

Druhá etapa srazu se uskutečnila v SESTERNA baru, kde jsme v roce 2010 oslavili sedmileté výročí našeho klubu. Akce proběhla velice komorně. Na místě se dostavil jak předseda klubu, tak člen Ťulda, Tomas a klubový kamarád Dafa. Akce začala v šest večer a byla ukončena o dvě hodiny později. V tomto baru doporučujeme veliké chutné klobásy a večerní "ranní čaj" :-)

Fotogalerie

foto17
foto18
foto19
foto20
foto21

Závěrem

Jednalo se o sraz o dvou etapách, kde si každý mohl vybrat tu, která mu nejvíce vyhovuje. Navíc se uvedený sraz konal v předvánoční době, která je plná shonů a všelijakého zařizování. Počasí bylo sice hezké, ale i tak po dlouhém přešlapování na parkovišti začaly brzy zábnout prsty na nohou. Hlavní je to, že jsme se mezi sebou po delší době viděli a podpořili naši členskou základnu.

Autor

text: předseda SantaLuck

Statistika

Počet akcí a srazů: 94

Celkový počet osob na všech srazech: 1844

Celkový počet vozidel na srazech: 1038

Nejvíce osob na srazu: 77

Nejvíce vozidel na srazu: 45

Přihlášení