2012/08 Patkův mlýn II

Informace o klubové akci nebo srazu

Datum konání: 10. - 12. srpen 2012 (pátek-sobota-neděle)

Lokalita: Penzion Patkův mlýn, obec Žitětín u Jičíněvsi

Počet osob: 21

Počet vozidel: 12, z to 6x Polo

Poznámka: -

 

Úvodem

Tento sraz organizoval člen Evžen jako již jeho čtvrtý sraz a opět se mu vše podařilo na jedničku. Tento sraz je již 52. klubovou akcí a patří ve své návštěvnosti co se týká počtu osob a vozidel na 25. příčku, což znamená průměrná účast. I přes to, že se na sraz sjel menší počet členů, byla atmosféra parádní a totálně uvolněná tak, jako při minulém ročníku. Žádný stres, žádný spěch a ke všemu se o nás všechny perfektně postaral Evžen, který nám po celou dobu srazu griloval maso a podával ho s výbornou omáčkou tsaciky [čti: "cecíky"]. Všechna čest - paráda a moc děkujeme za pohostinství! Celkem se již v rámci existence klubu konalo 52 akcí na které dohromady přijelo 662 vozidel a 1267 osob. O proti minulému ročníku přijelo na tento sraz o 2 osoby více.

 

Ubytování, spaní a jídlo

Byli jsme ubytováni v krásném rodinném penzionu, který v tuto dobu procházel menší vnitřní rekonstrukcí, ale i tak jsme složili hlavu na pohodlných postelích a v plně zařízených pokojích. V přízemí penzionu se nachází bar, promítací plátno, stolní fotbálek, koutek pro děti, kuchyně a toalety. V horních podlažích je několik pokojů pro plnohodnotné ubytování. Zbývající pokoje se připravují. Součástí penzionu je prostorný uzavřený dvůr s bazénem, posezením pod slunečníky. Parkování bylo zajištěno na parkovišti. Pil se čepovaný Kozel 11°. Cena za ubytování za osobu za postel činila pouze 100 Kč (splnění tzv. ekonomy srazu). Další poplatek byl Evženovi za maso a nic jiného se na místě neplatilo - porce vynikajícího masa (kuřecí, krkovička, klobása od 25 Kč).

 

Páteční den

Předseda musel být na sraz odvezen díky Sebartovi a zpět díky Hell Fighterovi, protože si předtím poranil nohu. Na sraz se členi (Evžen, PAJJA, FTAK, Žanetka, Alička, SantaLuck, Hell Fighter, Sebartus, Braby a Evča, Mirbra a Jarča, Radka a Petr, Klobouk89) sjížděli v odpoledních a večerních hodinách a po zaparkování a ubytování jsme strávili večer u venkovního stolu, kde se jedlo a debatovalo. V pozdních večerních hodinách jsme se přesunuli do vnitřních prostor blíže k pípě. Zpestřením byl stolní fotbal a utkání členů v rámci týmů. Jako nejsilnější hráč byl člen Hell Fighter a Sebartus. Spát se šlo opět o něco později jak je tomu zcela běžné, protože po dlouhé době si mezi sebou máme co vyprávět. Člen Braby prodává jeho Audi a boční skla má polepené rastrovanými písmy s uvedenou prodejní cenou a druhý den zjistil přeházené číslice a jeho prodejní cena se změnila na částku 15 tis. Kč. Více lumpáren nebylo. Spalo se v postelích avšak se muselo trošku improvizovat, protože bylo méně postelí a SantaLuck spal v jedné malé dvoj posteli společně se Sebartem a Hell Fighterem a to ještě ve společném pokoji s FTAKEM, protože se zapomnělo do pozvánky napsat, aby si ubytovaní přivezli raději i spacáky, ale i tak se vše pořešilo.

 

Sobotní den

V sobotu ráno to bylo sice na mikinu, ale později jsme se díky sluníčku vysvlékali do triček. Dopoledne přijeli další členi, kteří v rámci jejich pracovního nasazení nestihli přijet již v pátek. Každopádně tímto děkujeme, že přijel Ceckohryzec s Nikolou v jejich zcela novém Seatu Ibiza, Jéňa a Markétka, Jardík a Kiki (Kiwi), Karel a Eva ve Fiatu 126, což bylo nejmenší auto na srazu. V 11.00 hod jsme v rámci spanilé jízdy dojeli do Cidliny, kde jsme se nalodili na výletní loď Král Jiří a plavbu jsme zakončili v Poděbradech (cena lístku 75 Kč, studentské 60 Kč). V Poděbradech jsem absolvovali procházku po lázeňské kolonádě, bylo společné focení v parku u fontány a dále následoval společný oběd na náměstí, individuální nákup pravých lázeňských oplatek a zpět návrat lodí do Cidliny, kde jsme měly zaparkována auta. Po návratu do penzionu proběhly servisní práce na autech a jako servisní mechanik byl Evžen a kosmetické vady na laku odstraňoval Klobouk89. Odpoledne se opět grilovalo a muselo se hodně jíst, protože bylo naloženo hodně masa. V odpoledních hodinách hodně lidí sraz opustilo a zůstala na místě hrstka lidí, kteří debatovali u společního stolu.

 

Závěrem

Tento sraz byl opět velice vyvedený. Člen Evžen věnoval organizaci hodně svého času a osobně si myslím, že mu máme ještě za co děkovat. Odpočinout si od všedních pracovních a rodinných problémů bylo mottem tohoto srazu a hodně se toto naplnilo. Zážitků máme spousta, kulturně jsme nabaženi na maximum a již se těšíme na sraz další. Všem děkujeme za jejich osobní účast. Ten, kdo přijel, obdržel od předsedy hodnotné dárky, které pocházejí od sponzora a které jsou určeny pro další využití pro děti a jiné charitativní akce. Na sobotu měla být ještě připravena akce s Volkswagen Poděbrady, prodejce Louda, ale z jejich strany z tohoto sešlo a nebylo realizováno. Poděkování si zaslouží i místopředseda Ťulda, který vzhledem k jeho maximální vytíženosti se srazu účastnit nemohl, ale i tak udělal maximum proto, aby dárky od sponzora byly dopraveny na sraz. Každopádně ještě jednou díky všem za účast!

 

Autor

text: předseda SantaLuck


Fotogalerie

foto01
foto02
foto03
foto04
foto05
foto06
foto06b
foto07
foto07b
foto08
foto08b
foto08c
foto09
foto09b
foto09c
foto10
foto11
foto12
foto13
foto19

Statistika

Počet akcí a srazů: 94

Celkový počet osob na všech srazech: 1844

Celkový počet vozidel na srazech: 1038

Nejvíce osob na srazu: 77

Nejvíce vozidel na srazu: 45

Přihlášení