2010/06 Machův mlýn

Informace o klubové akci nebo srazu

Datum konání: 25. - 26. června 2010

Lokalita: rekreační středisko Machův mlýn

Počet osob: 35

Počet vozidel: 20, z to 13x Polo

Poznámka: -

 

Úvodem

Druhý sraz VW Polo Club v tomto roce se konal v rekreačním středisku Machův Mlýn. Machův Mlýn se nachází v Středočeském kraji kousek pod Rakovníkem. Areál je mimo jiné vybaven hřištěm na fotbal, venkovním nekrytým bazénem, pingpongovými stoly a nulovým mobilním signálem, což každému umožní skvělé nerušené sportovní i relaxační vyžití. Hlavními organizátory srazu byli člen Sebartus a člen Elvis.

 

Pátek

Po příjezdu došlo k tradičnímu přivítání, zaplacení ubytování i stravy (Zde musím ocenit vzornou přípravu organizátora Sebarta, který měl vše připraveno v Excelovské tabulce, kdo, kde co a jak bude mít. Nejspíš psychickým vyčerpáním z přípravy srazu se ale stalo že při placení nedostal hned každej lístek na stravu co si objednal a pak při pozdějším předávání se stalo že se na někoho nedostalo). Po následném ubytování se už mohlo začít grilovat masíčko, užívat si a relaxovat každého dle libosti. Kolem půl deváté večer se všichni sešli u táboráku a předseda SantaLuck přednesl zahajovací proslov o historii klubu, který byl díky remcání skalních členů notně zkrácen a nováčci si jej budou muset přečíst sami na klubových stránkách. Po té jsme se dozvěděli jak se dá pomocí offroadu dostat do areálu po turistické stezce a ne klasickou příjezdovou cestou. Navigace občas vidí cesty i které nejsou, nebo tam měl předseda zapnutej speciální offroad car režim. Poté nastala volná zábava. Opékaly klobásky, diskutovalo, popíjelo kde co a slavilo. Některým členům se podařilo infiltrovat mezi fotbalistky, které tam tou dobou taky kempovali a po krátkém hecování proběhl ještě ten večer zápas VW Polo Club vs. fotbalistky, který jsme vyhráli 4:2. S nastávajícím večerem se všichni stahovali k teplu ohně, odvážlivci si dali noční koupání v bazénu a postupně se odpadávalo do hajan. Teda až na výjimky co jim diskuze vydržela až do rána.

 

Sobota

Po snídani se většina sešla u aut a nastala další klasika srazu. Jak jeden začne pucovat auto, chytí se toho i ostatní a tak po chvíli se kolem aut hemžili lidičky s kyblíky a hadry. Díky protáhnutější předchozí noci se nakonec na spanilku vyjelo asi a půlhodinovým zpožděním, což nevím jaký to přineslo organizátorům potíže, ale z mého pohledu i tak vše nadále probíhalo jak mělo. Nejprve jsme se v rámci spanilé jízdy jeli podívat na hrad Krakovec, každému jistě známý z filmu Ať žijí duchové. Střechu co jim postavili skřítkové tam už neměli, prý ale budou stavět novou. Poslechli jsme si výklad o historii hradu (btw. radši se neptejte na co měli koťátka), a jelo se dál na turistickou rozhlednu Velká Buková. Když se všichni pokochali výhledem vyrazilo se na oběd. Tam jsme si mohli vybrat smažák nebo kuřecí řízek a pořádně se nadládnout. Po obědě, resp. kolem půl druhé to už někteří zabalili, odjeli si nakoupit a zpátky do kempu. Zbývající se šli ještě podívat na Vodní nádrž Klíčava. Jestli tam někdy půjdete vezměte si sebou rohlík pro ryby, protože jich tam bylo spousta a vrhali se po něm jak piraně po prstech. Dál pokračovala krasojízda k jednomu nejmenovanému marketu v Rakovníku, kde se doplnili zásoby na večer, trochu se na parkovišti pohrálo s RC modelem a vyrazilo se na místní motokáry. Kdo chtěl tak si tam mohl zařádit a s ostatními si zazávodit. Pak už se vyrazilo zpátky do kempu aby se stihla připravená večeře (kuřecí stehno s "křupavou" rýží). Krásně ještě svítilo sluníčko, tak se dalo využít bazénu, či jiného způsobu relaxace. Předsedovi klubu se pak podařilo zorganizovat aby každý představil své auto ostatním a tak každý dostal svých pět minut na představení svého vozu.

 

Neděle

Už byla jen ve znamení úklidu, poshánění židliček, které byly součástí vybavení chatek a odjezdu.

 

Autor

předseda SantaLuck


Fotogalerie

01 bazen
02 chatky
02a santa prijezd
03 auta1
04 auta2
05 grill
06 predseda proslov
07 ohen patek
08 cistka1
09 cistka2
09a spanilka1
09b spanilka2
09c elvis
10 krakovec sam
11 polo cleni
12 krako vyklad
13 krakovec vyklad1
14 krakovec vyklad2
15 ftak tabule
16 krakovec vyklad3
17 bukova1
18 bukova2
19 bukova3
20 bukova4
21 prehrada lidi
22 ryby
23 prehrada
24 moto4
25 moto1
26 moto2
27 moto3
28 moto6

Statistika

Počet akcí a srazů: 94

Celkový počet osob na všech srazech: 1844

Celkový počet vozidel na srazech: 1038

Nejvíce osob na srazu: 77

Nejvíce vozidel na srazu: 45

Přihlášení