2018/08 Volkswagen Fest

Informace o klubovém srazu

Datum konání: 24. - 26. srpen 2018 (pátek-sobota-neděle)

Lokalita: Letiště Hosín u Českých Budějovic, Jihočeský kraj

Počet osob za Volkswagen Polo club: 37

Počet vozidel Polo: 26

Poznámka: 14. oficiální sraz Polo clubu ku příležitosti konání 3. oficiálního srazu vozidel Volkswagen

Na Hosíně již potřetí!

Již potřetí jsme se společně sjeli na letiště Hosín, které se nachází nedaleko Českých Budějovic, kde se o víkendu 24. až 26. srpna 2018 konal úspěšný sraz majitelů vozidel značky Volkswagen, který nesl název "Volkswagen Fest 2018". Uskutečněný sraz byl zároveň spojený s naším již 14. oficiálním klubovým srazem, kdy na místo se sjelo celkem 26 vozidel Polo, stejně jako v roce 2017!

Program víkendového srazu

V pátek jsme se jako Polo klub zapojili do potřebných organizačních záležitostí, kdy pro Volkswagen Fest bylo zapotřebí sestavit zázemí (stage, nafouknout brány a pilony, uvázat odpadkové koše, nosit materiál aj.). Mezitím jsme se na místě vítali s našimi přijíždějícími členy, kterým jsme pomohli postavit stany a ukázat jim okolní dění. Klubová vozidla byla opět zaparkována na obvyklém místě v areálu do dvou řad a za nimi bylo umístěno naše stanové městečko s místem pro odpočinek a setkáváním se s dalšími klubovými členy.

Sobotní den byl nabitý super programem. Nejdříve naše vozidla jsme postupně představovali všem účastníkům srazu při komentované přehlídce, poměřili mezi sebou výkony motorů na letištní dráze a odpoledne se bavili u bohaté tomboly. Při společném fotografování předseda připomněl smutnou událost, při které tragicky umřel náš člen Lojza, kterého však na jeho fotografii vzal na pódium mezi nás. Večer jsme mu za klub u fotografie zapálili svíčky. Následně vystoupila kapela Ready Kirken a klubový program pokračoval díky diskotéce až do pozdních hodin. I přes to, že se počasí pokazilo, sraz jsme si určitě moc užili a již se těšíme na další ročník!

foto01
foto02
foto03
foto04
foto05
foto06
foto07
foto08
foto09
foto10
foto11
foto15
foto16
foto17
foto18
foto19
foto20
foto21

  • Další fotogalerie je umístěna na stránkách Volkswagen clubu ZDE.
  • Nezapomeňte se podívat na naše srazová videa ZDE.

Statistika Hosína

  • Volkswagen Fest I:   18 Polo, 12 osob
  • Volkswagen Fest II:  26 Polo, 41 osob
  • Volkswagen Fest III: 26 Polo, 37 osob

Autor: předseda SantaLuck, Foto: Dave, Martina

Tagy: polo, oficiální sraz, Letiště Hosín