2013/05 Žralok Plumlov

Informace o klubové akci nebo srazu

Datum konání: 31. květen - 2. červen 2013 (pátek-sobota-neděle)

Lokalita: Camping Žralok Plumlov web stránky

Počet osob: 22

Počet vozidel: 13, z to 8x Polo

Poznámka: -

 

Úvodem

Ve dnech 31.5. - 2.6.2013 se konal v Plumlově, rekreačním kempu Žralok, další sraz VW Polo Clubu. Jednalo se o první sraz v roce 2013. Organizoval ho místopředseda Pavlík. Rekreační oblast Plumlov je známá především svojí přehradou a možností koupání. V posledních pěti letech je přehrada vyčerpána kvůli vyčištění od sinic. Letos má být už napuštěna, ale jak to bude neví ani místní. Vzhledem k tomu, že 14 dní před srazem soustavně pršelo, tak nám voda na srazu nechyběla, spíše naopak.

 

Páteční večer

V pátek kolem poledne přestalo pršet a dokonce se ukázalo i sluníčko, což naznačovalo že by se mohl sraz vydařit. Přijel jsem kolem půl šesté, už tam byl Evwžen a samozřejmě Pavlík. Po příjezdu do kempu Pavlík každého nanavigoval, kde si máme zaparkovat. K parkování jsme měli vyhrazeno nohejbalové hřiště, hned u chatiček. Auta byly krásně u sebe a bylo na ně vidět, takže to bylo fajn. Na otočku se tam ukázal i Filda, který dokázal do svého VW Bora narvat i velký vojenský stan, který vezl pro Štěpána. Postupně přijížděli i ostatní členové. Herák, předseda SantaLuck s jeho polovwičkou Lucci, Swobi a Štěpán. Mimochodem až budete mít příležitost, nechejte si od Heráka ukázat trička co koupil v Olomouci. Co na nich je neprozradím, abych mu nezkazil náležitý efekt. ale jsou fakt super :-). Přímo v kempu byl “stánek” kde se prodávali alko i nealko nápoje, a “stánek” s klobásami, párky z udírny a dalšími rychlovkami, takže o pití a jídlo bylo postaráno. Takhle jsme tam v devíti lidech seděli ve venkovním posezení a abych řekl upřímně spíše než sraz klubu mi to připadlo jako páteční setkání pár přátel. Přitom kemp byl rezervován pro třicet lidí. Pozdě večer ještě dorazil Torfic se svojí polovwičkou Šárkou a přivezl sebou místopředsedu Ťuldu, kterému selhala mašina na které měl dojet. Čímž se počet klubáků zvýšil. Kecalo se, popíjelo se, k poslechu hrála i živá kapela, která tam vyhrávala až pozdě do noci. Počasí krásně vydrželo, jen se večer docela brutálně ochladilo. Kdo by počítal že začátkem léta bude potřeba si sebou vzít do chatičky i nějaké ohřívátko. Alespoň poučení pro příště. Postupně jsme odpadávali do postelí, až na některé známé rebely, kteří to táhli až skoro do rána.

 

Sobotní den

V sobotu, během dopoledne, dorazili na sraz ještě další členi. Ze Slovenska přijel člen Hades s jeho polovwičkou Silvií. Zážitky s jeho upraveným Polem byly opravdu zajímavé. Další přijel člen Berco s kámošem Honzou. Byl to jeho poslední víkend před svatbou, takže bylo super, že přijel. Na sraz se také přijel podívat Zdeněk z Královéhradeckého kraje a v modrém 6N1 Polu nový člen Laďa s doprovodem (jména bych popletl tak je raději s prominutím neuvádím). Během půl hodinky s Evwženem a Pavlíkem vyřešili to, na co na jeho Polu nebyli schopni přijít mechanici v servisu. To je jeden z důvodů, proč takové kluby jako my mají smysl, což je super. Kolem poledne se už většina vykutálela z postelí. Při zkoumání aut, Torfic zjistil, že má něco s předním kolem. Podezření bylo na povolenou poloosu. Pavlík tedy operativně sehnal místo, kde by se to dalo dotáhnout. Ostatní se procházkou vydali na nedaleký Plumlovský zámek. Část této výpravy si koupila prohlídkovou trasu a měli jsme možnost se dozvědět něco o historii Plumlova a daném zámku. Navíc si uvnitř prohlédnout výstavu jedinečných obrazů mystického světa od Reona Argondiana. Zbytek šel prozkoumat místní zámeckou kavárnu, kde na ostatní počkali. Po prohlídce jsme se vydali zpátky do kempu. Někteří se už odpojili a jeli domů, zbytek se vydal spanilou jízdou do Prostějovského Interspare, abychom v klidu mohli udělat pár klubových fotek. Po společném fotografování musel odjet za pracovními povinnostmi předseda SantaLuck s Lucci. Ostatní se už značně vyhládlí přesunuli do Drahanovic, kde jsme si v místní hospůdce dali “oběd”. To bylo už kolem půl čtvrté odpoledne a další program padnul. Po “obědě” zase pár lidí odjelo a navíc zase začalo nehorázně pršet. Zpátky do kempu už nás dojelo jen šest. Berco otevřel slivovici a celkem v poklidu jsme zapíjeli jeho poslední dny svobody. K večeru nám vyhládlo, tak jsme se rozhodli vyrazit do stánku na klobásku. Zadělaný dekl u stánku už z dálky nevěstil nic dobrého. A taky že jo, prodavač byl u vedlejšího stánku s alkoholem a v takovém stavu, jako by to loučení se svobodou zapíjel spíš on než právě my s Bercom. Správce kempu se nám omluvil a odeslal nás do nedaleké místní restaurace. Teď zpětně musím říct, že jsem rád že se tak stalo. Když jsme se vydali na cestu, dorazil se na nás podívat ještě člen Kasak s jeho polovwičkou. Což bylo příjemné překvapení. Přidali se k nám a vydali jsme se do restaurace. Byla půlhodina před zavíračkou, ale ještě byli svolní že nám něco uvaří. Nabídli nám burger Pácl (fotka viz. moje album), vyhecovali jsme se a dali si 300g porci a byla to opravdu luxusní záležitost. No hekali jsme nad tím jak při sexu a málem i s podobnou koncovkou. Můžu jen doporučit.

 

Nedělní den

Neděle byla jako již tradičně určena na uklizení chatek a odjezd. Herák a Torfic se Šárkou ještě jeli k Pavlíkovi na kafe a tam si nechali provést diagnostiku svých aut. Tím celá akce skončila.

 

Závěrem

Chtěl bych hlavně poděkovat místopředsedovi Pavlíkovi, za to že celý sraz zorganizoval. A také všem kdo na sraz přijel. Zase jsem rád všechny viděl. Celkově se sraz vydařil. Tím jak průběžně lidi přijížděli a odjížděli, tak ta účast moc nevypadala, ale když se to nasčítá, tak z celkových 36 aktivních členů se jich tam nakonec ukázalo kolem 15 (počítáni pouze členi bez doprovodu), což je celkem dobrý. Je potřeba si přiznat, že ty tam jsou doby kdy na srazu bylo přes dvacet aut VW Polo. Taktéž je potřeba si uvědomit že už nebudou tři/čtyři srazy do roka, ale maximálně dva. Takže je potřeba využít každé příležitosti.

 

Autor

místopředseda Zephy


Fotogalerie

foto21
foto22
foto23
foto24
foto25
foto26
foto27
foto28
foto29
foto30
foto31
foto32
foto33
foto34
foto35
foto36

Statistika

Počet akcí a srazů: 95

Celkový počet osob na všech srazech: 1844

Celkový počet vozidel na srazech: 1038

Nejvíce osob na srazu: 77

Nejvíce vozidel na srazu: 45

Přihlášení