2011/08 Mohelnice

Informace o klubové akci nebo srazu

Datum konání: 12. - 14. srpen 2011 (pátek-sobota-neděle)

Lokalita: ATC Morava Mohelnice

Počet osob: 17

Počet vozidel: 11, z to 7x Polo

Poznámka: -

 

Úvodem

Tento sraz se konal 12. - 14.08. 2011 v ATC Morava Mohelnice. Organizovali ho místopředsedové Pavlík  a Zephy. Tento sraz byl 48. setkáním našeho klubu. Rezervovány jsme měli dvojlůžkové chatičky, ve kterých byly dvě postele, noční stoleček, skříňka a dřevěná sedačka se stolečkem pro venkovní posezení. Pro přespání na dvě noci celkem pohodové ubytování.

 

Pátek

Jako první byl na místě člen Kasak s jeho polovwičkou Zuzkou, kteří do kempu přijeli o den dříve, takže měli místní terén už dokonale obhlédnutý. Kolem páté hodiny začali přijíždět postupně další klubáci. Nejdřív se debatovalo u aut a když už se rozhodovalo zda budeme rozdělávat oheň tak nás počasí zahnalo do místní restaurace v kempu. Tam se nejprve ujal slova předseda SantaLuck. Po miniproslovu a seznámení s programem srazu se už diskutovalo o všem možném, jedlo, pilo dle libosti. Po zavírací době restaurace jsme si udělali posezení u chatek a došlo i na hádání obsahu dvou tajemných láhví získaných od člena Bulld0ga. Jedna určená pro pány a druhá pro dámy. Nejvíce nám připomínala chutí višňovici, což jak se později ukázalo jsme netrefili a byla to mandlovice. Musím přiznat, že všeobecně všem chutnala víc ta varianta pro dámy.

Sobota

V sobotu dopoledne se dospávalo a po obědě jsme vyrazili na spanilou jízdu. Z Mohelnice jsme projížděli přes Loštice do Mladče.Tam jsme se stavili na prohlídku Mladečských jeskyní. Venku bylo dusno, tak mírné ochlazení přišlo vhod. Prohlédli jsme si kamenné útvary budované vodou a kamenem stovky let. Od drobounkých i větších stalaktitů, až po stalagmity tvarů hřibu, papoušků, buvolí hlavy, ježků, trpaslíka, dokonce divadlo s kašpárkem :-) atd. atd. Po té jsme pokračovali přes Litovel a Červenku do Úsova. Tam jsme navštívili Lovecko lesnický zámek Úsov, který se chlubí sbírkou loveckých trofejí zvěře z celého světa, největší ve střední Evropě. Ani nemá smysl jednotlivé druhy vyjmenovávat, snad jen to že celková sbírka činí přes šest tisíc trofejí různých druhů. Následně už se jelo zpátky do kempu. Trasa spanilky měla cca 40km. Po večeři se na noťasu pouštěla videa z předchozích srazů a trochu zavzpomínalo jak bylo.

 

Neděle

V neděli ráno ze všech byl ranním ptáčkem předseda, který vstával již v 7. hod ráno a chodil po objektu s foťákem a monitoroval zamrzlá auta a také i spící členy (ten kdo byl uzamčený v pokoji, ochránil své soukromí). Budíček byl pro všechny dobrovolný ovšem s nahledem, že se snídaně servírovaly od 9.- 11. hod, tak jsme se u stolů dříve později sešli všichni. Dopoledne odjížděli členi posupně směr domů a byli mezi nimi i ti, kteří to na sraz a zpět měli i 900 km! Během nedělního rána také nastal úklid různých rozšlapaných žlutohnědých hromádek, které tu nazachala Zoe, která zcela nehlídána předcházející večer ochutnala různé prasečí dobroty :-) 

 

Závěrem

Chtěl bych poděkovat všem kteří na sraz přijeli, žádné stížnosti jsme nezaznamenali, tak snad se vám na něm i líbilo. Trochu nás však zarazila docela malá návštěvnost členů z blízkých krajů, byla to příležitost, kde jste se nemuseli trmácet na sraz přes celou republiku. Jmenovitá účast: SantaLuck + Lucci, Zephy, Pavlík, Evžen, Kasak + Zuzka, MirBra + Jarča, Wimpy, phoenixes, Olivaz + 3, Filda + Katka

 

Autor

předseda SantaLuck a místopředseda Zephy


Fotogalerie

foto01
foto02
foto03
foto04
foto05
foto06
foto07
foto08
foto09
foto10
foto11
foto12
foto13
foto14
foto15
foto16
foto17
foto18
foto19
foto20
foto21
foto22
foto23

Statistika

Počet akcí a srazů: 95

Celkový počet osob na všech srazech: 1844

Celkový počet vozidel na srazech: 1038

Nejvíce osob na srazu: 77

Nejvíce vozidel na srazu: 45

Přihlášení