2007/07 Lounky IV

Informace o klubové akci nebo srazu

Datum konání: 20. - 22. červenec 2007

Lokalita: Obec Lounky u Roudnice nad Labem, soukromý pozemek

Počet osob: 64

Počet vozidel: 32

Poznámka: -

 

Pátek

Jako tradičně se náš oficiální sraz konal v obci Lounky u Roudnice nad Labem, což je přibližně 48km severně od Prahy. Na místní soukromý pozemek se vozidla začala sjíždět již v pátek v pozdní odpoledne a sraz byl přesně ve 20.00 hod slavnostně zahájen proslovem předsedy klubu. Hlavním partnerem srazu byla společnost Kofola, a.s díky které na místě by zajištěny pro všechny osvěžující nápoje. Vozidla byla opět uspořádána svým parkováním do tvaru "L" a na druhém kraji pozemku byly postaveny stany. Kdo stan neměl, spal v autě. Toaleta byla přenosná od firmy Toi-Toi. Celý den bylo nesnesitelné dusno a večer se nad Lounkami přehnala bouřka se silným větrem. Člen Wormie se ujal jako moderátor vyhlašování tomboly a bylo o legraci hned postaráno. V pozdní večer jsme se všichni přesunuli do nedaleké venkovní hospody "U trumpetky", kde pro členy byla připravena večeře a pivčo. O půlnoci byl odpálen nádherný ohňostroj!

 

Sobota a neděle

Na ráno pro členy byla připravena snídaně a uskutečnil se prodej klubového oblečení a jiného sortimentu z našeho e-shopu. Dopoledne přijel reportér pan Novák z Tuning Magazínu a uskutečnila se opravdu vydařená spanilá jízda pro společné focení. I když jsme měli obavy z tolika jedoucích vozidel, nenastala žádná situace, kdy by mohla hrozit nějaká kolize anebo omezení jiných nezúčastněných vozidel, neboť jsme využívali silnice III. třídy. Akorát jsme párkrát čekali před železničními závorami a naše kolona začínala a končila u označení začátku a zároveň konce názvu obce :-) Po ukončení spanilé jízdy jsme po skupinkách chodili na již připravené obědy v místní restauraci u paní Stuchlé, kde se výborně vaří a hlavně za lidové ceny. Někteří členi nás již v průběhu sobotního odpoledne a večera opustili, ale i tak zůstalo na místě hodně aut. V sobotu byla možnost jízdy na motorovém člunu, dále na minibiku člena Elvise a speciálně pro nás přijelo vozidlo Family Frost. Kolem sobotní půlnoci přijel DJ s klávesami a ve venkovní hospodě jsme zpívali a bavili se. Ke konci se počasí opět zhoršilo a začalo pršet a v neděli ráno jsme stany uklízeli mokré. To by ale nebyl nějaký oficiální sraz, kdy při přece nepršelo.

 

Poděkování

Tímto bych jako předseda klubu poděkoval hodně lidem, kteří mi pomohli s organizováním tohoto báječného srazu, a to zejména místopředsedovi Onikovi za poskytnutí pozemku, zařízení mobilní toalety a sponzorských nápojů. Dále místopředsedovi Pepinovi za zakoupení věcí do tomboly z klubové pokladny, členu Ftakovi za přivezení a odpálení ohňostroje a dalším členům, kteří před srazem anebo v jeho době trvání dali ruku k dílu. Neměli bychom zapomenout na majitele hospody "U trumpetky" za přípravu jídel pro naše hladové krky a pak na možnost projížďky na motorovém člunu. Na závěr děkujeme za účast slovenskému členovi Slamkovi a jeho PoloVWičce Viki, že za námi přijeli až z tak velké dálky!

 

Autor

předseda SantaLuck


Fotogalerie

sraz261
sraz262
sraz263
sraz264
sraz265
sraz266
sraz267
sraz268
sraz269
sraz270
sraz271
sraz272
sraz273
sraz274
sraz275
sraz276
sraz277
sraz278
sraz279
sraz280
sraz281

Statistika

Počet akcí a srazů: 95

Celkový počet osob na všech srazech: 1844

Celkový počet vozidel na srazech: 1038

Nejvíce osob na srazu: 77

Nejvíce vozidel na srazu: 45

Přihlášení