2006/07 Lounky III

Informace o klubové akci nebo srazu

Datum konání: 21. - 23. července 2006

Lokalita: Obec Lounky u Roudnice nad Labem, soukromý pozemek

Počet osob: 48

Počet vozidel: 25

Poznámka: -

 

Úvodem

Tohoto srazu se zúčastnil rekordní počet vozidel Volkswagen Polo, což na žádném oficiálním srazu ještě nebylo. Pro srovnání: 1. oficiální sraz klubu (15 vozidel), 2. oficiální sraz klubu (19 vozidel)! Opět jsme se sešli na soukromém pozemku místopředsedy klubu Onika a akce byla řádně nahlášena u starostky obce Lounky u Roudnice nad Labem. Toaletu zajišťovala firma TOI-TOI :-) Počasí bylo velice proměnlivé. V pátek bylo velice horko s občasnými přeháňkami, v sobotu byla ukrutná vedra a v neděli jsem sbalili stany a pak byla velká dešťová přeháňka. Takové počasí máme na každém srazu obvykle.

 

Recenze

Na louku se vozidla začala sjíždět již v pátek kolem 14.00 hodin a za pomoci všech ostatních členů se stavěly stany. Člen Pepino stan sice z obalu vyndal a položil na zem, ovšem zapomněl doma na tyčky :-) Dále člen Skin sice měl stan s tyčkami a řekl, že má stan pouze pro dva, avšak to co rozbalil, tak jsme zjistili, že by se do něj vešlo hned jedno celé Polo. Účastníci srazu se sjížděli na místo až do pozdních večerních hodin. Kolem 20. hodiny byl sraz slavnostně zahájen úvodním proslovem předsedy klubu SantaLuckem a dále místopředsedou Onikem. Každý člen dostal visačku s jeho jménem a členským číslem a vlajkou jeho národnosti, kterou nosil po celou dobu srazu připnutou na oděvu, a to proto, aby noví členi neměli problém s navázáním kontaktu se členy staršími. Mimo jiné byl uskutečněn dobrovolný výběr financí na pokrytí nákupu pro svatební dárek pro naší členku Páju, která se nedávno provdala. Na sraz přijelo hodně členů ze Slovenska, což bylo absolutně parádní setkání. Večer jsme si společně seděli v nedaleké venkovní hospůdce, kde všichni za srazový poplatek obdrželi perfektně ogrilované kuřátko s oblohou a co si krk ráčil. Vypilo se přes 85 piv. Po celou dobu akce bylo členům podáváno nealko díky partnerské firmě Kofola, a.s. V půlnoci si několik členů ještě sedlo před stanem, aby si navzájem řekli ještě nějaké zážitky z Polo-motorismu a pak se šlo spát. Mezitím se uskutečnilo malé nedobrovolné stěnování stanu předsedy klubu, kdy jeho stan byl přemístěn do řady zaparkovaných vozidel. Ráno se vstávalo za brzkého svítání, neboť paprsky slunce po chvilce ze stanu vyhnaly každého. Celý den byl určen k debatě vozidel a každý měl možnost své vozidlo představit všem zúčastněným a povědět o něm co nejvíce. K obědu se servíroval v nedaleké restauraci super oběd. Během dne bylo mega horko a mnoho členů hledalo svůj ukryt ve stínu pod stromy, kdy odpočívali buď na vyndaných auto sedačkách nebo si dopřávali osvěžení v nedaleké řece Labe. Spanilá jízda se na tomto srazu nekonala, a to důvodu nově zavedeného bodového systému. Raději.... a tak jsem pěšky šli navštívil do nedaleké obce zábavu s kolotoči, točeným pivem a dechovou kapelou. Člen Hell Figher na střelnici za 50Kč nic nevystřelil, a tak své PoloVWičce Romče koupil alespoň cukrovou vatu :-) Odpoledne mnoho členů muselo odjet domů, a tak zůstala hrstka těch, kteří si poté sobotní noc užívali stejně na maximum, jako tu předešlou. Během každého večera a rána měl každý možnost zkontrolovat množství alkoholu pomocí policejních testerů, takže žádný problém nehrozil. Celá akce se opět a jsem velice rád, obešla bez jakýkoliv problémů, neboť na tyto srazy jezdí lidé, kteří se navzájem znají a našeho super kamarádství si velice váží!

 

Závěrem a poděkování

Děkuji místopředsedovi Onikovi za zprostředkování tohoto srazu i přes to, že jeho rodící manželku musel na tento víkend nechat doma. Obsluze nedalekého hostince u paní Stuchlé, která se o nás velice dobře starala. Děkuji společnosti Kofola, a.s. za občerstvení nealko nápoji. Díky všem, co se srazu zúčastnili - zejména slovenským členům! Díky všem, kterým náš klub a vozidla Volkswagen Polo přirostla k srdci!

 

Autor

předseda SantaLuck


Fotogalerie

sraz282
sraz283
sraz284
sraz285
sraz286
sraz287
sraz288
sraz289
sraz290
sraz291
sraz292
sraz293
sraz294
sraz295
sraz296

Statistika

Počet akcí a srazů: 95

Celkový počet osob na všech srazech: 1844

Celkový počet vozidel na srazech: 1038

Nejvíce osob na srazu: 77

Nejvíce vozidel na srazu: 45

Přihlášení