2005/06 Lounky II

Informace o klubové akci nebo srazu

Datum konání: 24. - 26. června 2005

Lokalita: Obec Lounky u Roudnice nad Labem, soukromý pozemek

Počet osob: 28

Počet vozidel: 19

Poznámka: -

 

Úvodem

Již druhý rok se naši členové a členky společně scházejí na oficiálních srazech našeho klubu, které organizuje vedení klubu a to z důvodu, abychom se po dlouhé době viděli a ukázali navzájem svá autíčka, vyměnili názory a rady o jejich vylepšení anebo se seznámili se členy novými. Tak jako minulý sraz, tak i tento se konal na soukromém pozemku místopředsedy klubu v obci Lounky nedaleko Roudnice nad Labem.

 

Recenze

Ihned po skončení minulého srazu jsem společně s Onikem připravoval organizaci tohoto srazu a vrcholné přípravy se odstartovaly již před dvěma měsíci, avšak nastal problém s termínem jeho uskutečnění, neboť Onik se na začátku července bude ženit s jeho PoloVWičkou Jančou, a tak se sraz konal o víkendu 24.-26. června 2005. Na náš 1. oficiální sraz přijelo 14 vozidel a letos na louce bylo zaparkováno vozidel 19, což si myslím, že účast byla velice pěkná a doufám, že na příští rok se ještě zvýší. Byla zařízena přenosná toaleta na pozemku a dále večerní program plný překvapení.

V pátek kolem 16. hodiny se na pozemek začaly sjíždět první vozidla a stavěly se stany. Neboť bylo perfektní počasí, horko a po dlouhé cestě i sucho v krku, tak bylo k dispozici občerstvení v hostinci u paní Stuchlé, kde byla možnost večeře za vynikající ceny (minutka za 58 Kč, sodovka 7 Kč, pivo 15 Kč). Členové se sjížděli až do pozdních večerních hodin, protože mnohdy sem jeli až přes půlku republiky. Večer jsme se přemístili do nedaleké venkovní hospůdky a za vybrané vstupné, což činilo 200 Kč na osobu, zde měli vše zdarma jako pivo, nealko a grilovaná kuřata s oblohou, která nám připravil náš člen Cůca, který je klubovým kuchařem. Zde se vyhlásily výsledky klubové soutěže Poznej 10 rozdílů. Večer nám zpříjemnil člen Ttech-man s vystoupením hořících loučí. Letos nikdo nedobrovolně nespadl do řeky jako člen Ftak, který minulý rok oblečený uklouzl na břehu a vykoupal se. Kolem půlnoci začala odpadat většina členů únavou, a tak zbylo silné jádro, které se bavilo podívanou na místní dívku, která se koupala kousek od mola nahoře bez. Několik členů se šlo vykoupat také, ostatní ji okukovali. Nejvíce ji okukoval člen Collin, který v botách a kraťasech skočil za ní. Kolem 2. hodiny ráno jsme si vzájemně řekli dobrou noc.

V sobotu ráno byl budíček kolem 8 hodiny ranní a zjistili jsme, že k ránu trochu pršelo. Za slunného rána jsme přeleštili auta a připravovali jsme se na naši spanilou jízdu, která se konala od 10. hodin a jeli jsme Roudnici nad Labem, kde křižovatku uzavřeli dopravní policisté pro náš bezpečný a plynulý průjezd. Po příjezdu na velké parkoviště pod horou Říp se uskutečnilo společné focení. Odtud se od nás odpojili 3 vozidla, neboť členové museli odjet z různých důvodů domů. Po příjezdu do našeho tábora se spustila teplá dešťová přeháňka, která nám vůbec nevadila. Odpoledne jsme opět zašli na společný pozdní oběd do blízkého hostince. Začala společná debata, kdy nám každý člen řekl maximum o svém vozidlu. Poté nás opustili další členové. Večer jsme strávili společným sezením před stany při poslechu hudby a uskutečnilo se karaoke show, které nafilmoval člen Markuspol. K pozdnímu ránu jsme šli spát.

V neděli ráno jsme se probudili kolem deváté hodiny a počasí se zkazilo. Za deště jsme zabalili stany a provedli úklid odpadků na pozemku a museli jsme přesunout mobilní toaletu k silnici pro následný její odvoz. Po 11. hodině jsme vyjeli směr Praha. Mezitím jsme se zastavili na čerpací stanici, abychom se najedli a rozloučili.

 

Závěrem a poděkování

Rád bych poděkoval všem, co přijeli na náš sraz. Policii České republiky za provedou dopravní uzávěru křižovatky i přes to, že měli velkou vytíženost s konaným leteckým dnem v Roudnici nad Labem. Dále místopředsedovi klubu Onikovi za zajištění pozemku pro stanování a parkování a zařízení přenosné toalety. Kuchařovi klubu Cůcovi za zhotovení sobotní večeře. Zdravotníkovi klubu člence Mámě za dozor a prevenci našeho zdraví. Členovi Markuspolovi za technické zabezpečení ve foto-video dokumentaci. Firmě TuningPolepy.cz za zhotovení klubových samolepek a polepů a jejich prodej na místě. A doufám, že Vy při čtení těchto řádek v duchu poděkujete i mě za moji snahu se vším, co pro tento klub ve svém volném čase dělám. Jsem velice rád, že mezi námi jsou super lidé, avšak s rozdílným způsobem života, ale se společným zájmem, a to právě je automobil Volkswagen Polo, který nás dal takhle pěkně dohromady. Velice si toho vážím.

 

Autor

předseda SantaLuck


Fotogalerie

sraz297
sraz298
sraz299
sraz300
sraz301
sraz302
sraz303
sraz304
sraz305
sraz306
sraz307
sraz308
sraz309
sraz310
sraz311

Statistika

Počet akcí a srazů: 95

Celkový počet osob na všech srazech: 1844

Celkový počet vozidel na srazech: 1038

Nejvíce osob na srazu: 77

Nejvíce vozidel na srazu: 45

Přihlášení