2009/12 - Svatba místopředsedy Ftaka a Žanetky

Informace o svatbě

Datum konání: 12. prosinec 2009 na den výročí založení VW Polo Clubu

Lokalita: Městský úřad Doksy

Informace

Dne 12.12.2009 v 12:12 hod (sobota) si na 6. výročí založení Volkswagen Polo clubu řekli své ANO místopředseda klubu FTAK a jeho nastávající Žanetka.

Poté si vyměnili prstýnky, následoval první novomanželský polibek a slavnostní přípitek. Před tím, než Leoš řekl své ANO, tak trvala menší časová prodleva s tím, že váhavě se podíval směrem do sálu na přítomné svatebčany, čímž tuto slavnostní atmosféru patřičně ještě více rozveselil. Pak byl menší problém u společného podepisování, kdy stolek byl velice nízký a FTAK se zde kroutil jak paragraf :-) Po formálních náležitostech tento pár čekal venkovní rýžový déšť a společné fotografování na náměstí u starověkého morového sloupu. Poté se konal rodinný oběd.

Svatbu přijeli podpořit členi VW Polo Clubu:
předseda SantaLuck a jeho manželka Lucci
čestný člen Scooter a jeho PoloVWička Verča
členka Máma
člen Evwža
 

Tímto novomanželům přejeme do jejich společného života vše nejlepší!

Poznámka předsedy: na náměstí jsem přijel s Lucci a Mámou již hodinu před obřadem a jelikož byla zima, šli jsme do nedaleké restaurace na polévku. Poté jsme chvátali zpět na parkoviště, kam přijel Evwža. Bylo již přesné poledne a stále nic nedělo. Na náměstí ani noha a bylo otevřeno jen pár čínských obchůdků. Připadalo nám, že se jedná o super legraci a že se dnes nic dít nebude. Ale... za chvilku se přiřítila kolona svatebních vozidel a v tu ráno nám spadl kámen ze srdce a konečně jsme uviděli ženicha a nevěstu. Scooter nám "prásknul" to, že půl hodiny před obřadem běhal FTAK doma ještě v trenkách. Ale nakonec se vše stihlo a konečně to mají oba dva úspěšně již za sebou!


Fotogalerie

svatba01
svatba02
svatba04
svatba05
svatba06
svatba07
svatba08
svatba09
svatba10
svatba11
svatba12
svatba13
svatba14
svatba15

Statistika

Počet akcí a srazů: 94

Celkový počet osob na všech srazech: 1844

Celkový počet vozidel na srazech: 1038

Nejvíce osob na srazu: 77

Nejvíce vozidel na srazu: 45

Přihlášení