Aktuální noVWinky Volkswagen Polo clubu

 

Pamatujete si VW Polo Harlekin? Pestrobarevný hatchback se vrátil!

Pamatujete si VW Polo Harlekin? Pestrobarevný hatchback se vrátil!

Nabídka krásných klubových hrníčků

Nabídka krásných klubových hrníčků

Nabídka stylových klubových čepic

Nabídka stylových klubových čepic

Naše Polo rodina

uvod1

Volkswagen Polo club byl založen dne 12.12.2003. Klub sdružuje majitele vozidel Volkswagen Polo ve všech modelových řadách. Jsme klubem s dlouholetou tradicí, kdy brzy oslavíme 18. výročí od našeho založení. Jsme dílčí součástí oficiálního a největšího Volkswagen clubu Česká republika.

BEZPLATNÁ REGISTRACE DO VOLKSWAGEN POLO CLUBU

Klubové srazy

srazy

V rámci více jak 17ti leté existence Polo clubu bylo uskutečněno na 94 akcí a srazů, na které se dohromady sjelo přes 1038 vozidel a 1844 osob.

OFICIÁLNÍ SRAZ NA LETIŠTI HOSÍN U ČESKÝCH BUDĚJOVIC SE KONÁ VE DNECH 27. AŽ 29. SRPNA 2021!

Regionální sraz na Jičínsku 2019

Informace o klubovém srazu

Datum konání: 27. - 28. července 2019 (sobota až neděle)

Lokalita: Jičín a autokemp Březka u Libuně (Královehradecký kraj)

Počet osob: 46

Počet vozidel: 28, z to 18x Polo

Poznámka: 21. regionální sraz Polo clubu

Úvodem

x

x

x

x

x

x

x

Závěr

x

x

x

x

x

Poděkování

x

x

x

x

x

Autor reportáže: předseda SantaLuck, Foto: člen Kukuž a klubový kamarád DJ Spancer, video: DJ Spancer

2017/06 Jičín

Ve dnech 17. až 18. června 2017 na Jičínsku se konal klubový regionální sraz, který zorganizovali členové eVWžen a Skin. Místem společného setkání byl předem vyjednaný autokemp Prachovská Osma, který se nachází v romantickém prostředí nedaleko Prachovských skal. Po naplánovaném sobotním příjezdu proběhlo ubytování v útulných chatičkách a každý účastník srazu obdržel tištěný harmonogram programu srazu a visačku s jeho přezdívkou, aby nikdo neměl žádné zábrany oslovit jiného člena, neboť právě na tomto srazu jsme se seznámili s řadou "nových tváří". Po obědě v místní restauraci jsme se vydali směrem k parkovišti, kde předseda všem rozdal hlasovací lístky pro NEJ vozidlo srazu a členi zde představili svého plechového miláčka. Poté následovala debata u vozidel s výměnou servisních rad a očekávaná spanilá jízda s pozvávacím výletem po malebné krajině Českého ráje.

foto1

foto1
foto2
foto3
foto4
foto5
foto6

Spanilá jízda s poznávacím výletem

Jako první zastavení bylo na parkovišti obce Malá Skála, kde proběhlo společné fotografování a pěší výšlap na nejrozsáhlejší skalní hrad Vranov.

foto2

foto1
foto2
foto3
foto4
foto5
foto6

Po zdolání turistiky jsme hromadně pokračovali zpět do Jičína, kde na Valdštejnově náměstí se konalo další společné fotografování, poté individuální nákup a cesta zpět do autokempu.

foto3

foto1
foto2
foto3
foto4
foto5
foto6

Hlasování o NEJ Polo srazu

V odpoledních hodinách předseda na stůl vysypal obdržené hlasovací lístky a provedl sečtení hlasů, kdy v tomto čase byly již vystaveny poháry pro vítěze a všichni marně čekali na verdikt, ale...

foto5

... aby to nebylo pro členy vůbec jednoduché, byla pro ně připravena ještě zákeřná soutěžní disciplína, která se odehrála na parkovišti. Zde za přítomnosti poroty a všech přihlížejících účastníků srazu proběhla kontrola povinné výbavy vozidel s možnou ztrátou bodů za každou chybějící položku a o legraci nebyla rozhodně nouze. Nakonec nebyly zjištěny žádné vážné nedostatky a sečtené hlasy zůstaly bez poskvrny.

foto4

foto1
foto2
foto3
foto4
foto5
foto6

Vyhlášení výsledků

Na začátek proběhlo slavnostní zahájení srazu s krátkým proslovem předsedy, při kterém členi byli informováni o chystaném oficiálním srazu Volkswagen Fest v Hosíně. A nastal vytoužený okamžik, kdy hlasy byly sečteny, poháry naleštěny a diplomy nadepsány. Bylo to hodně těsné a vítězům gratulujeme!

První místo za NEJ vozidlo srazu obdržel člen Cabbie (oranžové CrossPolo, 17 hlasů)

cabbie

Druhé místo za NEJ vozidlo srazu obdržel člen Sumec (Polo 9N na vzduchovém podvozku, 14 hlasů)

sumec

Třetí místo za NEJ vozidlo srazu obdržel člen eVWžen (zelené CrossPolo, 12 hlasů)

evzen

Večerní tombola

Večerní dobrá nálada byla zcela jistě podpořena ze strany předsedy, který se ujal moderování klubové tomboly, do které členi přidali hodnotné ceny. Hlavně místopředseda FTAK, který na místo přivezl celý kufr předmětů "co dům dal". Jako hlavní ceny byly láhve ohnivé vody, dort s logem Volkswagen a chladnička do auta. Následně jsme se přesunuli z venkovní zastřešené terasy do vnitřních prostorů restaurace, kde se ještě debatovalo do pozdních večerních hodin.

tombola

foto1
foto2
foto3
foto4
foto5
foto6

Závěrem

Jednalo se již o 85. klubový sraz (v pořadí 20. regionální sraz), který trval přesně 24 hodin. Za tuto dobu jsme měli možnost bohatě poznat další členy, upevnit vzájemné přátelské vazby a tím hlavně podpořit klubové dění, což se zcela určitě povedlo na jedničku. Poděkování si zaslouží jak organizátoři srazu, tak i ženský personál autokempu Prachovská Osma. Kromě tohoto jsme personálu udělili pamětní certifikát za spokojenost s jejich nabízenými službami. Srazu se zúčastnilo 27 osob, které přijely v 16 ti vozidlech, z toho 14x Polo. Z klubové pokladny byla na sraz vynaložena částka ve výši 1.144 Kč. Nesmíme se nechat od cesty, že v pozdní večer z kempu odjelo jedno Polo, které následně bylo zastaveno a kontrolováno policejní hlídkou a veřte, že po dnešním dni řidička předvedla povinnou výbavu bez jakýkoliv výhrad :-)

Související články

Autor: předseda SantaLuck

2016/05 Litoměřice s Volkswagen clubem

Informace o klubové akci nebo srazu

Datum konání: 15. květen 2016 (neděle)

Lokalita: Litoměřice (Ústecký kraj)

Počet osob: 7 za Polo klub

Počet vozidel: 5, z to 3x Polo

Poznámka: první sraz s Volkswagen clubem

 

Úvodem

2016 sraz litomerice2

 

Dne 15. května 2016 se na Výstavišti Zahrada Čech v Litoměřicích konal tradiční Autosalon. U této příležitosti byl uspořádán Volkswagen Roadshow a sraz Volkswagen clubu, a to ve při vzájemné spolupráci hlavních partnerů Auto Gerhard Horejsek, Volkswagen Česká republika a oficiálního Volkswagen clubu. Motorizovaného srazu se rovněž zúčastili majitelé vozidel Polo, kdy mezi nimi byli i členi našeho Polo clubu se zastoupením vozidel modelové řady druhé a třetí generace. Pro všechny účastníky podařilo předem domluvit exkluzivní výhody jako byly různé soutěže a zkušební jízdy ve flotile předváděcích vozidel. Počasí z počátku nedělního dne nebylo účastníkům vůbec nakloněno, a tak o zahřátí bylo postaráno ze stran hostesek ze stánku Volkswagen Maraton Editon, které nabízely čaj a možnost si zasoutěžit o ceny na běhacím pásu nebo cyklo trenažéru připojených k multimediálnímu příslušenství. Na místě se dále nacházel stánek největšího oficiálního fan Volkswagen clubu, kde se zájemci mohli zaregistrovat a v rámci členství mohli získat různé členské výhody a hodnotné dárky. Za zaparkovanými vozidly účastníků srazu byla přistavena dominantní plošina s vystaveným vozidlem Polo ve verzi GTI, což naše klubáky rozhodně hodně moc potěšilo. Dále v pavilonech byla k vidění různá vozidla Volkswagen a naše členy především zaujala Speciální edice "Polo Original", které v rámci jeho 40. narozenin bylo vyrobeno pouze tisíc kusů. Ve výstavní hale se sportovně upravenými vozidly bylo objeveno Polo 6N2, kdy předseda Volkswagen Polo clubu zanechal jeho majiteli klubovou navštívenku s možností stát se jedním z nás.

 

Vyhráli jsme první místo

2016 sraz litomerice4

 

V rámci doprovodného programu byla pro širokou veřejnost možnost zapojit se do hlasování o nejlepší vozidlo srazu Volkswagen clubu. Během postávání u našich klubových vystavených vozidel jsme zájemcům zodpovídali různé dotazy a patřičně naše vozidla reprezentovali. Velice hezký zážitek byl, když k našemu klubovému vozidlu přijel malý klučina na šlapacím autíčku, členovi pohladil kapotu a znak v přední mřížce a sdělil své mamince "pěkné jako mám já, to je také Polo". Jako ostatní soutěžní vozidla byla např. Amarok, Golf, New Beetle, Passat, Touareg a Transporter.  Organizátoři Volkswagen clubu po sečtení hlasů vyhlásili výsledky, kdy na druhém a třetím místě se umístili majitelé s vozidly Touareg a Amarok a první místo získal náš člen Evžen s jeho 30 let starým vozem Polo. Musíme dodat, že člen Evžen byl z tohoto okamžiku velice dojat, neboť v dárkové tašce mezi dalšim cenami obdržel vysněnou čepici s logy Volkswagen a WRC Rally, kterou si vždy moc přál. Evžen k tomu navíc obdržel poukázku na zboží do stánku Volkswagen Life Style v hodnotě 3 tisíce Kč, kterou na místě proměnil za značkovou bundu GTI, jenž jsme mu ji jako klub pomohli vybrat. Evžen, který celý svůj život zasvětil vozidlům Volkswagen Polo, kdy jich vlastní hned pět generačních modelů a připravuje na svět veterána ve verzi Derby. U stánku mu dojetím ukápla strašně velká slza. Jako další ocenění mezi srazovými vozidly s třicet let starým vozidlem Polo získala Nikky, dcera našeho člena Skina, který v tuto dobu byl jako řidič kamionu v Turecku. K Nikky dodáváme, že po boku jejího táty, který rovněž vlastní několik vozidel Polo, začala na naše klubové srazy jezdit již od jejího dětství a nyní, když dosáhla plnoletosti a vlastní řidičské oprávnění, se začala osamostatňovat a pevně věří, že jí táta toto Polo třeba přenechá.

 

Závěrem a poděkování

2016 sraz litomerice3

 

Jednalo se o první motoristický sraz sraz Volkswagen Polo clubu, který byl konán ve spolupráci s Volkswagen clubem, jehož jsme součástí. Poděkování si zaslouží zejména jeho představitelé Tomáš Hanousek, Jan Bečička a Petr Vychopeň. Dále předseda Polo clubu děkuje za ceny do výhry partnerovi Auto Horejsek, zpestření srazu díky společnosti Volkswagen Česká republika a všem členům, kteří přijeli osobně podpořit uvedený sraz jako je Evžen, Rendas, Nikky a klubovému hostovi DJ Spancerovi. Na uvedeném srazu předseda Volkswagen clubu oslavil 7. leté výročí svatby s jeho manželkou a klubovou asistentkou Lucci. Budeme se těšit na hojnou účast v následujících společných srazech!

 

Recenze na sraz z pohledu Volkswagen clubu
 

Autor

text: předseda SantaLuck


Fotogalerie (celkem 36 fotografií)

 
foto01
foto02
foto03
foto04
foto05
foto06
foto07
foto08
foto09
foto10
foto11
foto12
foto13
foto14
foto15
foto16
foto17
foto18
foto19
foto20
foto21
foto22
foto23
foto24
foto25
foto26
foto27
foto28
foto29
foto30
foto31
foto32
foto33
foto34
foto35
foto36

2015/12 Vánoční sraz (TESCO & SESTERNA bar)

Informace o klubové akci nebo srazu

Datum konání: 12. prosinec 2015 (sobota)

Lokalita: Praha (Letňany a Vinohrady)

Počet osob: 16

Počet vozidel: 8, z to 4x Polo

Poznámka: -

Úvodem

Na oslavu 12. výročí založení Volkswagen Polo clubu byl zorganizován vánoční sraz, který byl rozdělen na dvě na sebe navazující etapy. První etapa byla motorizovaná, která se uskutečnila na veřejnosti přístupném parkovišti KIKA & TESCO Praha v Letňanech a druhá etapa pokračovala v SESTERNA Baru v pražských Vinohradech, kdy jsme posěděli u piva.

Motorizovaný sraz

V sobotní odpoledne jsme se sjeli na parkovišti v Letňanech, kde cílem srazu bylo především společně podebatovat u našich vozidel. Na místě člen Elvis pomohl členovi Kutílkovi opravit dveře u jeho vozu Polo a dále jsme se seznámili s naším novým členem Snakym. Nejdelší vzdálenost na sraz překonal člen Zakyn až z Jihočeského kraje. Členskou základnu přijel rovněž podpořit i klubový DJ Spancer. Po několika hodinovém postávání u vozidel jsme se rozhodli navštívit nedaleký obchodní dům a načerpat síly, kde jsme s nákupy strávili nějakou dobu. Při návratu zpět k vozidlům zavládla panika u člena Magica, který nemohl najít klíče od jeho auta. Magic však před odchodem z parkoviště zanechal klíče v zapalování u jeho odemčeného auta se stáhnutým okénkem, kde dále nechal i puštěné rádio. Na srazu bylo dále zjištěno, že člen Sumec na tento sraz přijel v jednom autě se členkou MazlíkemVaškem (Zuzkou) a dále ze všeho vyplývá, že oba dva se dali dohromady již na předchozím klubovém grilovacím srazu PraseTek IX., kde se poprvé vůbec setkali. Takže tu máme další krásně nově vznikající klubový vztah :-) Na srazu nebylo o legraci nouze.

Fotogalerie

foto01
foto02
foto03
foto04
foto05
foto06
foto07
foto08
foto09
foto10
foto11
foto12
foto13
foto14
foto15
foto16

PiVWní sraz

Druhá etapa srazu se uskutečnila v SESTERNA baru, kde jsme v roce 2010 oslavili sedmileté výročí našeho klubu. Akce proběhla velice komorně. Na místě se dostavil jak předseda klubu, tak člen Ťulda, Tomas a klubový kamarád Dafa. Akce začala v šest večer a byla ukončena o dvě hodiny později. V tomto baru doporučujeme veliké chutné klobásy a večerní "ranní čaj" :-)

Fotogalerie

foto17
foto18
foto19
foto20
foto21

Závěrem

Jednalo se o sraz o dvou etapách, kde si každý mohl vybrat tu, která mu nejvíce vyhovuje. Navíc se uvedený sraz konal v předvánoční době, která je plná shonů a všelijakého zařizování. Počasí bylo sice hezké, ale i tak po dlouhém přešlapování na parkovišti začaly brzy zábnout prsty na nohou. Hlavní je to, že jsme se mezi sebou po delší době viděli a podpořili naši členskou základnu.

Autor

text: předseda SantaLuck

2004/10 Auto Jarov

Informace o klubové akci nebo srazu

Datum konání: 23. říjen 2004

Lokalita: Praha 3, Autosalon Volkswagen Auto Jarov

Počet osob: 15

Počet vozidel: 11

Poznámka: -

 

Recenze

Celému odpoledni dopřávalo vynikající počasí a proto se sjela vozidla značky vozidel Volkswagen Polo o počtu 11. Někteří členové se sjížděli z pražského Výstaviště, kde se souběžně konalo AutoShow 2004, ale také jsme se zde mohli setkat se členy z Jičína, Nového Bydžova a různých měst Středočeského kraje, kteří na tento sraz jeli přímo z domova. Rád bych poděkoval vedení autosalonu Volkswagen Auto Jarov za bezplatné pronajmutí plochy, a to paní Jurenkové a panu Fojtíkovi. Členové se mohli pochlubit novými doplňky a různými vylepšeními. Nejvíce "in" byla zelená zadní světla od Helly na třech Polech. Člen Wzoras ukázal zvětšený prostor v autě díky vyndaným zadním sedačkám. Místo nich zde vozí hudbu. Člen Bouša srazil srnku a Filípek zase koroptev, proto měli oba trochu pomuchlaný předek. Pěkně provedený interiér s kvalitním čalouněním jsme zpozorovali u Bouši. Hliníková křídla na střeše měl Ali a Wzoras. Nejnovější vozidlo vlastní Jeník a nejstarší Boss. Nejšpinavější vozidlo měl člen Scooter. Jsem velice rád, že tato sezóna byla takto zakončena a že se společně shledáme příští rok na dalším našem srazu, který může být spojen i s některým jiným oficiálním tuningovým srazem někde v naší republice.


Autor

předseda SantaLuck


Fotogalerie

sraz421
sraz422
sraz423
sraz425
sraz434
sraz435
sraz436
sraz437
sraz438
sraz439

Další články...

Aktuálně přidané fotografie v členských albech

Přihlášení