Registrace raz - dva - tři!

registrace

Vyplň, připrav fotografii a odešli

 • Registrace a členství ve Volkswagen Polo clubu je ZDARMA.
 • Odesláním registrace se závazně seznamuješ s klubovými stanovami.
 • Vyplň prosím krátký registrační formulář. Z důvodu možných překliků písmen doporučujeme vypsat formulář na počítači s klasickou klávesnicí.
 • Zvol si prosím klubovou přezdívku (uživatelské jméno), která tě bude reprezentovat po celou dobu členství. Klubová přezdívka může být dlouhá až 12 znaků. Před název přezdívky nevol žádné číslice nebo složeniny znaků AA, AAA apod. Přezdívkou tě poté budeme oslovovat při jakékoliv komunikaci. Jak při e-mailové, tak osobní na společných srazech. Informace o křesním jménu a příjmení v registračním formuláři nezveřejňujeme, avšak jsou důležité pro dílčí identifikaci ze strany vedení Volkswagen Polo clubu.
 • Připrav si jednu fotografii tvého skutečného vozu Polo, kterou přiložíš do registrace. Na fotografii bude vidět vozidlo celé. Tabulky s SPZ vymažeme. Fotografii prosím zmenši na rozměr max. 900 px. Systém větší fotografie neukládá. Fotografii se nepodaří určitě uložit, kterou pořídíš přímo z mobilu, ze kterého současně provádíš registraci, neboť je veliká a systém pak zablokuje odeslanou registraci. Poté se ti budeme muset ozvat pomocí e-mailu a požádat tě o zaslání požadované fotografie.
 • Prosíme o zapamatování hesla, které jsi uvedl(a) do registračního formuláře. Toto heslo je důležité pro přihlášení do členské sekce pro nahrání dalších fotografií tvého vozu Polo.
 • Registrační formulář překontroluj a odešli. Nyní budeš muset vyčkat na ruční kontrolu registrace z naší strany. Z tohoto důvodu nezakládej nové registrace, které se pak hromadí na serveru a tím dochází ke složité administraci, komunikaci a odstraňování těch nadbytečných.

Kontrola a vytvoření členského účtu

 • Nyní vedení Volkswagen Polo clubu provede kontrolu přijatého registračního formuláře.
 • Pokud je vše v pořádku, provede se založení tvého členského profilu.
 • Následně je z naší strany odeslána uvítací zpráva na e-mailovou adresu, kterou jsi uvedl(a) v registračním formuláři a tvé členství je od tohoto okamžiku aktivní.
 • V případě, že v registraci bude nalezena nesrovnalost (nebude nahrána fotografie tvého skutečného vozidla, zvolená přezdívka nebude splňovat daná kritéria apod.), budeme tě zpětně kontaktovat na e-mailu, který byl zadán do registrace. Na odstranění možných závad je časový prostor 48 hodin, kdy poté je registrace ze systému automaticky odstraněna.
 • Kontrola s vytvořením členského profilu je zpravidla vyřízena v ten samý den, co byla registrace přijata. Pokud ne, tak ji vyřídíme další den. Nejsme firma, nejme za to placeni, proto na nás nechvátejte. Děláme klub ve svém volném času a v pozdní večer se věnujeme našim rodinám.

Přihlášení do členské sekce

 • Jakmile obdržíš uvítací zprávu na e-mail, která byla uvedena do registračního formuláře, můžeš se přihlásit do členské sekce. Fotografie, která byla nahrána do registrace, bude automaticky použita jako úvodní fotografie do tvého členského alba. Další fotografie si můžeš nahrát již sám (sama).

Možné technické problémy s registrací

 • V případě, že se zaregistruješ po sobě hned 2x, zobrazí se chybové hlášení "e-mailová adresa je již používána". Z tohoto důvodu prosím vyčkej a my se ozveme na tvém e-mailu, který byl uveden do registračního formuláře a zeptáme se, jaká registrace je platná a která se má zneplatnit. Občas se toto stává, pokud se registrace provádí přes mobilní telefony nebo se vkládá fotografie ve vysokém rozlišení, kdy systém registraci zablokuje. Je to nastaveno z důvodu předešlých hackerských útoků, avšak všechn registrace jsou uloženy na serveru, takže se nemusíte obávat ze ztráty dat a marného úsilí.
 • Pokud se vyskytne nějaký jiný problém, tak kontaktujte předsedu klubu na jeho e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ

 

Přihlášení