POLObubliny - prosincová soutěž s Chemical Guys!

Pro chvíle Vašeho relaxu jsme připravili možnost aktivně se zapojit do zcela nové klubové rubriky "POLObubliny". Každý měsíc po dobu roku 2017 na našich oficiálních stránkách na sociální síti Facebook uveřejníme jednu fotografii na téma vozu Polo s prázdnou bublinou, kdy poté ze všech uveřejněných komentářů na sociální síti Facebook (stránka Volkswagen Polo club a VW.POLO.CLUB) vybereme ten nejlepší a zde vystavíme Vaše úsilí! Dílčí měsíční hodnocení provádí předseda klubu, místopředseda Pavlík a klubová asistenka Lucci. Jakékoliv neetické komentáře nebudou uveřejněny. V případě potřeby mají hodnotitelé právo text redakčně upravit.

Prosincová soutěž 2017 - Jdeme do finále!

V období 10. až 17. prosince 2017 do 24.00 hod. jsme pro Vás připravili hlasovací soutěž z již 12 vyhodnocených POLObublin, kdy všichni pomocí facebooku budete hlasovat o NEJlepší POLOBublinu roku 2017. Nejlepší autoři textu POLObubliny, kteří následně obdrží největší počet hlasů od Vás všech, získají tak ceny věnované partnerskou společností TRIESTE, a.s. Tento náš partner provozuje SMART DETAILING UNIVERSITY, což je jedno ze světově největších a nejmodernějších rekvalifikačních vzdělávacích zařízení v oblasti auto detailingu. Smart detailing University je odborná škola pro profesionální Auto-detailing, profesionální leštění laků, korekce laků a čištění interiérů za pomoci nano technologie značky CHEMICAL GUYS a díky kurzu Základy detailingu (DIY Basic of detailing), Leštění a korekce laků (DIY Intro to Buffing & Polishing) a Čas pro skutečného detailing entuziastu (Master Training Course), kde se skutečně naučíte, jak skutečně správně pečovat nejen o lak Vašeho vozidla se získáním světově uznávaných certifikátů!

Vyhrávají 3 výherci, kteří od Vás obdrží nejvíce LAJKŮ k dané fotografii. O těchto výhercích Vás budeme informovat. Soutěž rozšiřte prosím mezi své známé, ať je o ní dostatečně známo a rovněž i o CHEMICAL GUYS!

1. místo: poukaz na kurz Základy detailingu (DIY Basic of detailing) v hodnotě 999 Kč

2. místo: voucher na nákup v hodnotě 300 Kč

3. místo: voucher na nákup v hodnotě 300 Kč

chg

Výhry nelze směnit za peněžní hodnotu nebo je vyměnit ani za jinou výhru. Kurzy se provádějí v Praze a ve Zlíně v termínech dle přechozí dohody s jejich organizátorem. Voucher v hodnotě 300 Kč Vám bude odečten buď při provedení osobního nákupu na pobočce CHEMICAL GUYS, ul. U MĚŠŤANSKÉHO PIVOVARU 3, PRAHA 7 nebo přes elektronicky na stránkách NANOWAX.CZ (před dokončením objevávky se informujte na oplatnění voucheru, popř. zadejte do poznámky jeho číslo)

Galerie nejlepších POLObublin za rok 2017. Pro kterou budete hlasovat?

foto01
foto02
foto03
foto04
foto05
foto06
foto07
foto08
foto09
foto10
foto11
foto12

Tagy: Bubliny

Přihlášení