• Přejeme Vám krásné vánoční svátky
  Přejeme Vám krásné prožití vánočních svátků!

  Celý článek »

 • Volkswagen Polo club slaví 13. narozeniny!
  Volkswagen Polo club slaví krásné 13. narozeniny!

  Celý článek »

 • Polo na světovém šampionátu WRC
  Volkswagen Polo vítězí již počtvrté na mistrovství světa WRC rallye

  Celý článek »

 • Generace
  Přinášíme maximum informací o všech generací Volkswagen Polo.

  Celý článek »

 • Vzdělávací kurzy Smart Detailing University
  Vzdělávací kurzy Smart Detailing University. Nezapomeňte se přihlásit. Praha a Zlín.

  Celý článek »

Aktuální noVWinky Volkswagen Polo clubu

PF 2017 - VWše nejlepší do noVWého roku

PF 2017 - VWše nejlepší do noVWého roku

Přejeme Vám krásné vánoční svátky

Přejeme Vám krásné vánoční svátky

Slavíme 13. výročí založení Polo clubu

Slavíme 13. výročí založení Polo clubu

Naše Polo rodina

uvod1

Volkswagen Polo club byl založen dne 12.12.2003. Klub sdružuje majitele vozidel Volkswagen Polo ve všech modelových řadách. Jsme klubem s dlouholetou tradicí, kdy jsme již oslavili 13. výročí od našeho založení. Jsme dílčí součástí oficiálního a největšího Volkswagen clubu Česká republika.

BEZPLATNÁ REGISTRACE DO VOLKSWAGEN POLO CLUBU

Polo & WRC Rally

uvod2

Víte, že francouzský jezdec Sébastien Ogier se závodním speciálem Volkswagen R WRC je jediným čtyřnásobným mistrem světa WRC Rally? Za uplynulé čtyři roky se vozidla Polo umisťují na předních vítězných pozicích! Výsledky světového šampionátu.

Další závody již od roku 2017 nebudou uskutečněny, protože Volkswagen Polo končí na WRC Rally.

2008/03 - Letecký den Volkswagen Polo clubu (II)

Informace o klubové akci nebo srazu

Datum konání: 29. březen 2008

Lokalita: letiště Roudnice nad Labem ve spolupráci s Aviatickým klubem ČR

Počet osob: 39

Počet vozidel: 21

Poznámka: Aviatický klub

 

Recenze

A je to za námi! V sobotu dne 29. března 2008 od 10.00 hod proběhl již 2. ročník klubového leteckého dne a opět na letišti v Roudnici nad Labem, kde předem přihlášení členi a jejich blízcí měli možnost za super peníze se proletět s profesionálními piloty z Aviatického klubu s.r.o. Tento sraz byl oficiálně odstartován kolem 10. hodiny, ale ze začátku nám vůbec opět nepřálo počasí. Na minulém ročníku byla zima a sychravo a nyní bylo sice poměrně teplo avšak silně foukal nárazový vítr, takže start prvních letů se musel odložit až na 13. hodinu. Mezitím jsme se prodával klubový sortiment a byla možnost si prohlédnout hangáry a připravená letedla pro let. Jelikož se před srazem nepodařilo zajistit pojízdné občerstvení s párky a kuřaty, tak jsme se přemístili do nedalekého motorestu, kde jsem poobědvali a počkali až vítr zmírní. Pro náš klub byla připravena dvě komfortní letadla typu Cessna 172 a celkem se za celý den odlétalo 11 letů po jednotlivých délkách letu 40 min a 2 x 15 min a vystřídali se 4 piloti. Jelikož jsme byli v časové tísni, tak hodně lidí spěchalo zpět domů a snažili jsme se proto organizaci tohoto srazu co nejvíce urychlit, tak aby jednotlivé lety na sebe co nejvíce navazovali s i bezpečnostní přestávkou pro piloty. Někteří členi již letěli v rámci tohoto srazu po druhé a proto neměli již trému z létání jako ti, co viděli svět z těchto letadel úplně poprvé. Osobně si myslíme si, že i přes dlouhé čekání pro každého na jeho vysněný let byly zážitky nádherné a bylo toho k vidění mnoho. Ten kdo seděl v kokpitu vedle pilota, tak si mohl vzít pod jeho dohledem na chvíli řízení do ruky a zkusit si ovládání letadla, aby zjistil zda je to obtížné. Každé přistání proběhlo hladce a proto se všem pilotům dostalo zaslouženého poděkování. Na tomto srazu byl také host Ferror, což je předseda Passat Oldies.

 

Tímto ještě jednou děkujeme pilotům a veškerému personálu Aviatický klub s.r.o. a zejména pilotům: Romanovi, Robertovi, Adamovi a Petrovi, kteří si pro nás věnovali celou sobotu a vždy s námi bezpečně přistáli!

Autor

předseda SantaLuck


Fotogalerie

sraz362
sraz363
sraz364
sraz365
sraz366
sraz367
sraz368
sraz369
sraz370
sraz371
sraz372
sraz373
sraz375
sraz376
sraz377
sraz378
sraz379
sraz380
sraz381
sraz382
sraz383

Aktuálně přidané fotografie v členských albech

Přihlášení